Ogier London 32 (Landstreicher x Aldato) dostępny dla hodowców

Data publikacji: 2020-04-11
Maksymilian Wechta (POL) & London 32 fot. Dava Palej Timeless Photography
Maksymilian Wechta (POL) & London 32 (Landstreicher x Aldato)


Dobra wiadomość dla polskich hodowców! Oldenburski ogier London 32 (Landstreicher – De Luxe/Aldato) nareszcie będzie dla nich dostępny, co z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie. Gdzie będzie stacjonował wnuk uznanego reproduktora Landgraf I (Ladykiller – Warthburg/Aldato) i podstawowy koń skoczka Maksymiliana Wechty (POL)?


London (Landstreicher – De Luxe/Aldato) pod Maksymilianem Wechtą
London 32 (Landstreicher – De Luxe/Aldato) przyszedł na świat w 2002 r. w Niemczech, w których później zadebiutował jako sportowiec. W wieku 7 lat trafił do Polski, by móc rozpocząć starty wraz z Krzysztofem Ludwiczakiem (POL) – duet wziął udział w np. 5-gwiazdkowym Pucharze Narodów w St. Gallen (2010) czy Akwizgranie (2010), poza tym zajął 5. miejsce w 2-gwiazdkowym Grand Prix w Linzu (2011). W 2012 r. wodze przejął Maksymilian Wechta (POL), który wybrał Londona na swojego podstawowego konia. Para zdobyła m.in. złoto podczas Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców w Drzonkowie (2013) i brąz podczas Mistrzostw Polski (2015), a ponadto uczestniczyła w np. Mistrzostwach Europy Młodych Jeźdźców (2013, 2014). 


Po raz ostatni wystąpił na Cavaliadzie w Poznaniu (2019), podczas której zaprezentował świetną formę i dostał się do rozgrywki finału Średniej Rundy (warto wspomnieć, że konkurs był zaliczany do światowego Longines Ranking). Łącznie London startował przez 10 lat (!), a teraz będzie dostępny w Wechta Equestrian (Leśna 22, 62-052 Rosnówko), gdzie hodowcy będą mogli zakupić jego świeże nasienie. 
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography
Konie - zobacz rodowody

London 32