Nowa edycja gry Longines FEI Jumping Nations Cup™ Fantasy Game

Data publikacji: 2020-03-17
Ekipa Szwecji w Hickstead (GBR), fot. FEI/Liz Gregg
Ekipa Szwecji w Hickstead (GBR)Longines FEI Jumping Nations Cup™ Fantasy Game
to nie tylko świetna zabawa dla kibiców Pucharu Narodów, ale i możliwość zdobycia niesamowitych nagród, w tym np. podwójnego zaproszenia VIP na finał Longines FEI Jumping Nations Cup w Barcelonie! Na czym polega gra? 

Zapowiedź Longines FEI Jumping Nations Cup™ 2020Zeszłoroczny debiut Longines FEI Jumping Nations Cup™ Fantasy Game okazał się strzałem w dziesiątkę, dlatego nic dziwnego, że Międzynarodowa Federacja Jeździecka postanowiła wznowić grę. Podstawową zasadą jest to, by jak najtrafniej wytypować zwycięzców kolejnych etapów Nations Cup – im celniejsze przewidywanie, tym więcej punktów na koncie i wyższe miejsce w rankingu graczy. Zwycięzców poznamy oczywiście dopiero na końcu sezonu, a jest o co walczyć! Zdobywca 1. miejsca zgarnie zaproszenie VIP dla 2 osób na finał Longines FEI Jumping Nations Cup, dla niższych pozycji przewidziano m.in. zegarek Longines, bluzę Horse Pilot Tempest czy gadżety z logo FEI


Która ekipa będzie najlepsza podczas najbliższego etapu Nations Cup?Gra jest dostępna ONLINE w 3 wersjach językowych (do wyboru: angielski, francuski i niemiecki), dla wygody graczy przygotowano też aplikację na telefony (Apple i Android). 
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. FEI, FEI/Liz Gregg