Cavaliada Kraków 2020: Zdobądź darmowe bilety!

Data publikacji: 2020-02-12
Jakub Krzyżosiak (POL) & Direstrait, fot Dava Palej Timeless Photography
Jakub Krzyżosiak (POL) & Direstrait


Jeździectwo na najwyższym poziomie w sercu przepięknego Krakowa! Stolica województwa małopolskiego już przygotowuje się do przeprowadzenia 3. etapu Cavaliady 2019/2020, dlatego warto dać sobie szansę na wzięcie udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się w dniach od 20 do 23 lutego br. na terenie Tauron Areny (ul. Stanisława Lema 7).
Marzysz o tym, by na własne oczy zobaczyć cavaliadowe zmagania w skokach, ujeżdżeniu, WKKW i powożeniu, ale nie masz jeszcze biletów? Nie jest za późno! 

Nasza migawka z Cavaliady Kraków 2019Specjalnie dla Was przygotowaliśmy KONKURS, w którym do wygrania są bilety na Cavaliadę w Krakowie! Pula obejmuje aż kilkadziesiąt darmowych, jednoosobowych i jednodniowych wejściówek całodziennych, dlatego jest o co walczyć. Konkurs rozpoczyna się 12 lutego, kończy 16 lutego (niedziela, godzina 23:59), a wyniki zostaną ogłoszone 17 lutego w poniedziałek. Zwycięzcy otrzymają od nas wiadomości prywatne. Nie ma obaw, bilety na pewno dotrą na czas!

Jak wygrać darmowe bilety? Oto kilka wskazówek:

  1. Na swoim koncie na Instagramie (konto musi być publiczne!) opublikuj zdjęcie albo grafikę o tematyce jeździeckiej lub „cavaliadowej”
  2. W podpisie zacznij od #becavaliadawithequista stworzonego specjalnie na tę okazję i uwzględnij, czym jest dla Ciebie Cavaliada i dlaczego chcesz tam być
  3. Użyj dwóch ważnych hasztagów, czyli #wearecavaliada i #equista, oraz wybierz dzień, na który chcesz wygrać wejściówkę używając: #czwartek, #piątek (lub #piatek)
  4. Każdy użytkownik w jednym poście może wymienić tylko jeden ze wszystkich cavaliadowych dni – aby zwiększyć swoje szanse, możecie zrobić aż 2 posty (z każdym dniem osobno)! Nie wykluczamy przyznania więcej niż jednego biletu :)
  5. Aby wziąć udział w konkursie, musicie obserwować konta @Cavaliada oraz @EquistaplDodatkowe informacje znajdują się w REGULAMINIE KONKURSU, a w razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji. Powodzenia!

Przydatne linki:

Relacje z Cavaliady Tour 2019/2020 

PROGRAM i plan transmisji

Wyniki na żywo

Cavaliada online

Strona internetowa Cavaliady

Relacje z Cavaliady Tour 2018/2019 

Cavaliada na Facebooku 

Cavaliada na Twitterze 

Cavaliada na Instagramietekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography