Karnawał w jeździeckiej odsłonie, czyli Carnavaliada 2020

Data publikacji: 2019-11-15
Karnawał z Cavaliadą, czyli Carnavaliada 2019Szampańska zabawa w towarzystwie innych miłośników koni, taniec do białego rana i pyszne jedzenie! Właśnie tak zapowiada się Carnavaliada, czyli impreza karnawałowa zorganizowana przez Cavaliadę – zabawa odbędzie się 11 stycznia 2020 r. o godz. 20:00 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Poniżej prezentujemy więcej informacji!


Oficjalny plakat  
Carnavaliada
to już sprawdzony sposób na integrację miłośników jeździectwa, choć oczywiście zainteresowania związane z jazdą konną nie są warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w zabawie – trzeba jednak liczyć się z tym, że skutkiem ubocznym może być… zakochanie się w koniach! Gdzie tak konkretnie odbędzie się ta impreza? Miejscem organizacji Carnavaliady będzie Sala Saffron w restauracji GARDENcity, która mieści się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (ul. Śniadeckich 25, pawilon 15). 


Wszystkie przygotowane potrawy przygotowane będą z wielką starannością
W trakcie imprezy będzie też można skosztować smakowitych (i pięknie prezentujących się!) potraw i przekąsek, które przygotuje Tomasz Zdrenka, szef kuchni i restauracji GARDENcity, a także zdobywca Kulinarnego Pucharu Polski i zwycięzca wielu konkursów kulinarnych na poziomie międzynarodowym. Będzie pysznie!


Fantazyjne przystawki 
Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na Carnavaliadę, jednak nie warto zwlekać z zakupem – zeszłoroczna edycja zabawy okazała się sukcesem, dlatego w tym roku zapewne będzie jeszcze więcej chętnych. Ceny wejściówek przedstawiają się następująco: 169 zł dla jednej osoby, 319 zł dla pary i 1199 zł za stolik dla 8 osób. Organizator przygotował też małą niespodziankę dla osób, które bawiły się na zeszłorocznej Carnavaliadzie – to 10% rabatu przy zakupie wejściówek! Aby uzyskać taką zniżkę, należy skontaktować się z Rafałem Kaczmarkiem (
rafal.kaczmarek@grupamtp.pl). 


BILETY MOŻNA KUPIĆ  TUTAJtekst i opracowanie: equista.pl, fot. Cavaliada/mat. prasowe