Wspaniały Don Deluxe w polskiej ofercie hodowlanej 2020!

Data publikacji: 2019-10-31
Don Deluxe, fot. Helgstrand DressageRewelacyjna wiadomość dla polskich hodowców! Andreas Helgstrand z Helgstrand Dressage podjął decyzję o wysłaniu 8-letniego ogiera Don Deluxe (De Niro – Egoistin/Rosario) do stacji ogierów Cichoń Dressage (ul. Anieli Krzywoń 1, 41-922 Radzionków) – z pewnością będzie to hit przyszłego roku. 


Próbka umiejętności ogiera Don Deluxe (De Niro x Rosario)Don Deluxe
jest czempionem Körungu Oldenburskiego (2013), podczas którego wylicytowano go za 910 tys. euro, poza tym ma też na koncie np. zwycięstwo w 35-dniowym teście DWB (2015). Jakiś czas temu zmagał się z wyjątkowo pechową kontuzją, jednak nie wpłynęło to negatywnie na jego renomę – wciąż jest jednym z najbardziej pożądanych na świecie reproduktorów. Wśród powodów można wymienić doskonałe pochodzenie, ale i cechy, które przechodzą na jego potomstwo, czyli świetny charakter, wybitna budowa i doskonały ruch. 


Ogier Don Deluxe (De Niro – Egoistin/Rosario)Nasienie ogiera będzie dostępne również dla hodowców z zagranicy, ale polscy hodowcy będą mogli liczyć na atrakcyjną ofertę, w tym także pod kątem finansowym. Szczegółowe informacje będą publikowane na stronie Cichoń Dressage.


Don Deluxe (De Niro x Rosario)
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Katarzyna Wiszowaty, Helgstrand DressageKonie - zobacz rodowody

Don Deluxe