AES Stallion Grading Salio 2019: Wyniki

Data publikacji: 2019-03-25
Mateusz Tyszko & Zirocco Air fot Kamila Tworkowska
Mateusz Tyszko (POL) i & Zirocco Air podczas Cavaliada Kraków 2019




22 marca odbyło się oficjalne uznawanie ogierów przez zarejestrowany w Wielkiej Brytanii związek Anglo European Studbook (zapowiedź jest dostępna TUTAJ). Od 2015 r. działa polskie przedstawicielstwo, dlatego wydarzenie zorganizowano w Sportowym Klubie Jeździeckim Salio (Besiekierz Rudny 50, 95-001 Biała) – była to już 4. edycja (wyniki poprzednich odsłon: 2016, 2017, 2018), a poniżej można zapoznać się z listą ogierów licencjonowanych i uznanych.




AES STALLION GRADING SALIO 2019 – LISTA OGIERÓW LICENCJONOWANYCH

1. Lindir B (Vis a Vis – Lima/Limal) – ur. 10 kwietnia 2015 r., rasa: SP, wł. Aleksander Bressa

2. Darco Lazar (Darco – Velvet Lazar/Verdi) – ur. 4 kwietnia 2016 r., rasa: OLD, wł. Edmund Lazarewicz

3. Eldorado (La Calidad – Eviva/Mylord Carthago) – ur. 16 marca 2016 r., rasa: SP, wł. Wechta Inwestycje sp. z o.o.

4. Casallsini II (Casall Ask – Baccardi/Cassini II) – ur. 20 lutego 2016 r., rasa: HOLST, wł. Waldemar i Wojciech Kasperscy

5. Landmeister VDL (Herald – Ealba VDL/Zavall VDL) – ur. 12 kwietnia 2016 r., rasa: KWPN, wł. Stado Ogierów w Bogusławicach sp. z o.o.

6. Leonardo da Vinci J.P.P. (Classe HS – Holisca J.P.P./I'm Special de Muze) – ur. 25 lipca 2016 r., rasa: KWPN, wł. Stadnina Koni Kalników

7. Ok Lazar (Malito de Reves – Bokilly DS Z/Berlin) – ur. 15 maja 2016 r., rasa: OLD, wł. Edmund Lazarewicz

8. Fanciful (Kannan – Nobel Lady/Corrado) – ur. 28 kwietnia 2016 r., rasa: SF, wł. Jacek Kuźma

9. Sellino (Castelino – Selena 12/Corrado I) – ur. 5 maja 2015 r., rasa: SP, wł. Stadnina Koni Widzów Anna Tyszko

10. Cordensky (Cordess 2 – Serafin/Lewinski) – ur. 8 marca 2015 r., rasa: Deutches Sportpferd, wł. Ida Twerdochlib Alagorn Company

11. Casino Royal Equinex Z (Cor de la Bryere – Corenda/Carano) – ur. 3 kwietnia 2015 r., rasa: Z, wł. Artem Abaimov

12. Kandy Progres (Zapatero VDL – Zufrieda/Negro) – ur. 23 kwietnia 2015 r., rasa: KWPN, wł. Ala Mielcarek

13. Skywalker Lazar (Nabab de Reve – Vouge/Darco) – ur. 1 kwietnia 2015 r., rasa: OLD, wł. Edmund Lazarewicz

14. Fabuleux Diamant (Diamant de Semilly – Nobel Lady/Corrado) – ur. 11 maja 2015 r., rasa: SF, wł. Jacek Kuźma

15. Top Aladin (Aladin – Tamona/Candiavolo) – ur. 28 kwietnia 2014 r., rasa: SP, wł. Radosław Fijałek

16. Lotos (Diokles – Lawenda/Jalienny) – ur. 16 kwietnia 2013 r., rasa: Anglo Arabian, wł. Firma Instalacyjna Pir-Tech


AES STALLION GRADING SALIO 2019 – LISTA OGIERÓW UZNANYCH

1. Dark’ann (Darcodello – Day Off/Casall) – ur. 20 marca 2015 r., rasa: HOLST, wł. Anna Słodkiewicz

2. Erquy Peguignon (Lux Z – Version d'Iscla/Diamant de Semilly) – ur. 20 czerwca 2014 r., rasa: SF, wł. Jacek Kuźma

3. Challenge Picobello Z (Contact VD Heffinck – Only Picobello Z/Orlando) – ur. 15 maja 2013 r., rasa: Z, wł. Jacek Kuźma

4. My Quest (Conquest Boy – My Little Problem/Puissance) – ur. 24 maja 2012 r., rasa: SP, wł. Marta Kwiatkowska

5. Zirocco Air (Zirocco Blue VDL – Zalza/Con Air) – ur. 20 maja 2011 r., rasa: HOLST, wł. Zbigniew Drozd

6. Calvano (Casall – Silvana/Silvano) – ur. 1 kwietnia 2014 r., rasa: HOLST, wł. Wechta Inwestycje sp. z o.o.


AES Stallion Grading Salio 2019 – wyniki (PDF)






Przydatne linki:

Strona internetowa Anglo European Studbook

Facebookowy profil polskiego przedstawicielstwa AES

Strona internetowa KJ Salio








tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Kamila Tworkowska/Sweetieisafruit













Inspiracje

Facebook

Instagram