Cavaliada Poznań 2018: Wygraj bilety!

Data publikacji: 2018-11-24
Cavaliada Poznań 2018: Wygraj darmowe bilety!

 

Cavaliada to wielkie święto wszystkich miłośników hippiki. Tegoroczny Tour zapowiada się niezwykle ciekawie, a do trzech znanych już nam lokalizacji dołączy Kraków (pisaliśmy o tym TUTAJ). Pierwsza odsłona w Poznaniu rozpocznie się za niecały tydzień –  dokładnie 29 listopada, a zakończy 2 grudnia. Wielkie emocje zapewni wszystkim kibicom pojawienie się wielu gwiazd (o najważniejszych z nich pisaliśmy TUTAJ), a wszystko dzięki podwyższonej randze zawodów (więcej informacji TUTAJ). Marzysz, aby uczestniczyć w Cavaliadzie Poznań, ale nie masz jeszcze biletów? Nic trudnego, specjalnie dla Was przygotowaliśmy KONKURS, w którym do wygrania są wejściówki na poszczególne dni! 

 

Wygraj darmowe bilety!

 

Do rozdania mamy kilkadziesiąt darmowych, jednoosobowych i jednodniowych wejściówek całodziennych na Cavaliadę 2018 w Poznaniu! Konkurs trwa od soboty 24 listopada do 26 listopada (poniedziałek godzina 23:59), a wyniki ogłosimy kolejnego dnia we wtorek. 

 

Jak wygrać darmowe bilety? Oto kilka wskazówek:

  1. Na swoim koncie na instagramie (konto musi być publiczne!) opublikuj zdjęcie albo grafikę o tematyce jeździeckiej lub „cavaliadowej”
  2. W podpisie zacznij od #becavaliadawithequista stworzonego specjalnie na tę okazję i uwzględnij, czym jest dla Ciebie Cavaliada i dlaczego chcesz tam być
  3. Użyj dwóch ważnych hasztagów, czyli #wearecavaliada i #equista, oraz wybierz dzień, na który chcesz wygrać wejściówkę używając: #czwartek, #piątek, #sobota, #niedziela
  4. Każdy użytkownik w jednym poście może wymienić tylko jeden ze wszystkich cavaliadowych dni – aby zwiększyć swoje szanse możecie zrobić aż 4 posty (z każdym dniem osobno)! Nie wykluczamy przyznania więcej niż jednego biletu :)
  5. Aby wziąć udział w konkursie, musicie obserwować konta @Cavaliada oraz @Equistapl

 

Więcej szczegółów znajdziecie w naszym Regulaminie Konkursu, który dostępny jest TUTAJ. W razie jakichkolwiek pytań i niejasności – piszcie! Zwycięzców powiadomimy o wygranej w wiadomościach prywatnych, bilety wyślemy tak, aby znalazły się u Was najpóźniej w środę przed Cavaliadą Poznań 2018.

Powodzenia dla Wszystkich! 

 

 

 

 

 

 

tekst, grafika i opracowanie: equista.pl