Baborówko Horse Sale Show 2018: Panel zgłoszeń na aukcję otwarty!

Data publikacji: 2018-07-15
Baborówko Horse Sale Show 2018: Panel zgłoszeń do otwarty! fot Dava Palej timeless Photography

 

Za ponad dwa miesiące, w dniach 28.09-30.09.2018, w urokliwym ośrodku koło Szamotuł odbędą się zawody krajowe i międzynarodowe WKKW o randze CIC3*, CIC2*, CIC1*, CNC P i CNC L, a podczas nich kolejna, już trzecia edycja Baborówko Horse Sale Show. Ta aukcja koni sportowych z przeznaczeniem do skoków przez przeszkody i WKKW będzie miała miejsce w sobotę 29 września w zabytkowej stodole na terenie Pałacu Baborówko. Dwie poprzednie edycje cieszyły się sporą popularnością, konie były chętnie licytowane i znajdowały nowe domy nie tylko w Polsce, ale również za granicą. O wynikach zeszłorocznej aukcji, podczas której została sprzedana m.in. klacz za niebagatelną sumę 124 000 zł, pisaliśmy TUTAJ. 

 

 

 

Organizatorzy rozpoczęli przyjmowanie zgłoszeń koni na aukcję Baborówko Horse Sale Show 2018. Minimalny wiek wierzchowców to 4 lata, obligatoryjnie muszą również wykazywać predyspozycję do WKKW i skoków. Właściciele oferowanych koni mogą skorzystać z pomocy organizatorów na wielu płaszczyznach, od profesjonalnego przygotowania zwierząt do sprzedaży (prezentacja koni, ubezpieczenie, badania weterynaryjne), po udział w sesji zdjęciowej i filmowej, skończywszy na finalizacji transakcji. Organizatorzy aukcji zabezpieczają także działania promocyjne, całe wydarzenie będzie odpowiednio promowane i nagłaśniane w mediach społecznościowych i innych kanałach promocyjnych.

 

Zgłoszeń można dokonywać poprzez formularze zgłoszeniowe:

Formularz zgłoszeniowy dla sprzedających
Formularz zgłoszeniowy dla kupujących

Termin zgłoszeń mija 17 sierpnia 2018.

 

Najdroższy koń aukcji w 2017 roku – Cassens Coco Valentina (Canstakko – Carstens Carla/Calido II) sprzedana za 124 000 zł

 

 

 

Przydatne linki:

Strona internetowa wydarzenia

Baborówko Horse Sale Show 2018 wyniki aukcji

Oficjalny instagram 

Facebook BHSS

 

 

 

 

opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography, materiały prasowe