Festiwal Jeździecki Baborówko 2016 - nowy termin!

Data publikacji: 2016-03-05
Festiwal Jeździecki Baborówko 2016 main
 fot. Tomasz Koryl

 

Za nieco ponad dwa tygodnie rozpocznie się kalendarzowa wiosna, a niedługo później ruszy w Polsce sezon zawodów otwartych. Jest to więc doskonały moment aby przybliżyć jedną z najwiekszych imprez w I półroczu 2016 - Festiwal Jeździecki Baborówko 2016.

 

Na trasie krosu - Paweł Warszawski, fot. Katarzyna Lichnowska

 

Festiwal Jeździecki Baborówko, to międzynarodowe i krajowe zawody WKKW, jedne z największych w Polsce, obok tych organizowanych w Strzegomiu i Sopocie. W tym roku jego organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko i Ośrodek Jeździecki Pałac Baborówko, zdecydowali się na zmianę terminu i tak najlepsi zawodnicy WKKW z całego świata będą mogli rywalizować już pod koniec maja, w dniach 27-29.05, a nie tak jak w latach ubiegłych w lipcu. 

21 lutego ruszyły zgłoszenia do Festiwalu 2016. W tym roku zawodnicy będą mieli okazję rywalizować aż w czterech klasach międzynarodowych - CIC3*, CCI2*, CIC2* i CIC1* oraz dwóch krajowych - L i P.  Czy i tym razem wystąpią w nim największe polskie i zagraniczne gwiazdy? Przypomnijmy, że w ubiegłych latach do gościnnego Baborówka przyjeżdżali m.in. Andreas Dibowski czy Mistrzyni Świata 2014 - Sandra Auffarth.

Festiwal Jeździecki Baborówko 2016 - propozycje  

 

Powiązane linki:

 

 

 

 

 

 

fot. materiały prasowe/Festiwal Jeździecki Baborówko

 

Inspiracje

Facebook

Instagram