Gałkowo Masters 2016 - znamy termin!

Data publikacji: 2016-01-13
Gałkowo Masters 2016
 Hanna Roszkiewicz & Cancan 

 

Kiedy przeżywamy emocje związane z sezonem halowym, organizatorzy wydarzeń jeździeckich rozgrywanych w sezonie wiosenno-letnim ciężko pracują nad dopięciem wszystkiego na "ostatni guzik". Niewątpliwie do tego grona należą twórcy Gałkowo Masters, którzy kilka dni temu ogłosili termin tegorocznej edycji. 

Gałkowo Masters 2016 odbędzie się w dniach 1-3 lipca. Podobnie jak w latach ubiegłych, jego gospodarzem będzie Stadnina Ferensteinów, prowadzona przez Karolinę Ferenstein-Kraśko

Oficjalna grafika Gałkowo Masters 2016, źródło: materiały prasowe

 

Niezwykle chętnie odwiedzane przez miłośników koni oraz gwiazdy świata sztuki i kultury Gałkowo Masters to przede wszystkim wydarzenie sportowe na wysokim poziomie. Tylko w ubiegłorocznej edycji publiczność miała okazję śledzić przejazdy m.in. brązowego medalisty MP - Maksymiliana Wechty, który dosiadając ogiera  Quintus 93 wygrał konkurs Grand Prix. 

To także okazja do poznania bliżej koni i jeździectwa, zobaczenia na żywo niezwykłych pokazów m.in. Blanki Satory. Wszystko to w wyjątkowo pięknym miejscu, wśród mazurskich jezior, łąk i lasów.

 

Maksymilian Wechta & Quintus

 

Od wielu już lat staramy się aby nasze zawody stawały się nowa jakością wśród wydarzeń sportowych i towarzyskich w Polsce. Nie ma nic piękniejszego i bardziej szlachetnego niż tak wspaniała rywalizacja na najwyższym wyczynowym poziomie, której towarzyszy legenda jaką jest jeździectwo w historii Polski. Wielka pasja, ogromne emocje, elegancja, historyczne rekordy, wspaniałe pokazy zamieniające sport w dzieło sztuki, okazja do niecodziennych spotkań, rozmów, wyśmienite kolacje, kuchnia na najwyższym poziomie i koncerty - to właśnie Gałkowo Masters! - opowiada organizatorka i pomysłodawczyni Gałkowo Masters - Karolina Ferenstein-Kraśko. 

Głęboko wierzymy że dla wszystkich naszych gości, niezależnie od tego, czy to dopiero początek ich miłości do jeździectwa, czy długa już z nim przygoda - Gałkowo Masters to będą niezapomniane dni!

 

 

Jednym słowem Gałkowo Masters 2016 to świetny sposób na spędzenie letniego, wakacyjnego weekendu :) 

 

Blanka Satora Show

 

fot. Oliwia Chmielewska/equista.pl