Strzegom Horse Trials 2015: Niezbędnik kibica

Data publikacji: 2015-06-24
MEMJ WKKW Strzegom 2015

 

W dniach 24-28 czerwca w Strzegomiu zostaną rozegrane największe zawody WKKW w Polsce - Strzegom Horse Trials. Do udziału w tegorocznej edycji zgłoszono 265 zawodników z 23 krajów i prawie 400 koni. Program, listy zgłoszonych zawodników i wiele przydatnych informacji znajdziecie w naszym "niezbędniku kibica". 

 

Oficjalna zapowiedź filmowa Strzegom Horse Trials 2015 

 

Zawodnicy

Podobnie jak w latach ubiegłych do Strzegomia przyjechało wielu zawodników ze ścisłej światowej czołówki. W tegorocznej edycji SHT wystartują między innymi:

  • Andrew Hoy (AUS) - jeden z najbardziej utytułowanych zawodników na świecie, ma na swoim koncie kilka medali Igrzysk Olimpijskich, w tym trzy złote!
  • Michael Jung (GER) - młody, ale już bardzo utytułowany zawodnik - Mistrz Świata (Kentucky, 2010), dwukrotny Mistrz Olimpijski (Londyn, 2012), stały bywalec zawodów w Strzegomiu
  • Paweł Spisak (POL) - olimpijczyk, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, w Strzegomiu jego młody koń, Banderas zadebiutuje w trudnym konkursie CCI3*

Lista zgłoszonych zawodników

 

Paweł Spisak, fot. Katarzyna Boryna

 

Listy startowe i wyniki

Wyniki Strzegom Horse Trials 2015 można śledzić "na żywo" TUTAJ

 

Program

Organizatorzy przewidzieli rozegranie siedmiu konkursów - od CIC1* do CCI3*. Konkurs CCI3* będzie rozgrywany w ramach Pucharu Narodów. Ze względu na dużą frekwencję zawody rozpoczęły się już we środę, 24 czerwca. Szczegółowy program można pobrać poniżej.

 

Bilety

Wstęp na zawody Strzegom Horse Trials jest częściowo biletowany. Wolne od opłat są środa, czwartek i piątek. Cena biletów na sobotę i niedzielę to odpowiednio 15 i 20 zł. W sprzedaży znajdą się również karnety w cenie 25 zł. Dzieci do lat 12 - wstęp wolny.

 

Transmisje

Zawody Strzegom Horse Trials są szeroko transmitowane zarówno za pośrednictwem internetu jak i telewizji. Pełny program transmisji można znaleźć TUTAJ.

 

Przydatne linki

 

 

 

fot. Pony Pixels