Konferencja metodyczno-szkoleniowa dla szkoleniowców

Data publikacji: 2021-03-29
Koń, fot. pixabay.com


Rada Szkolenia Jeździeckiego zachęca do wzięcia udziału w konferencji metodyczno-szkoleniowej pt. „Praktyczna znajomość przepisów związkowych jako element zwiększenia szans na satysfakcjonujący udział w zawodach”. Organizatorem wydarzenia jest Małopolski Związek Jeździecki, a wszystko odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia br. w formie online. Co znajdzie się w programie, ile to kosztuje i jak zgłosić chęć udziału? 


Konferencja będzie podzielona na dwie części: 

  • I część – 7 kwietnia (czwartek), godz. 19-22,

  • II część – 8 kwietnia (piątek), godz. 19-22. Spotkania poprowadzą Dariusz Orzoł i Jacek Wisłocki, a program obejmie m.in.: obowiązki  zawodnika przed wyjazdem na zawody, strategie startu w konkursie, dobre praktyki zachowania się zawodnika podczas przejazdu czy też nowości w przepisach. Udokumentowany udział w obydwu częściach będzie jednoznaczny z uznaniem odbycia jednego praktycznego szkolenia licencyjnego, które jest wymagane do przedłużenia licencji szkoleniowca PZJ.


Opłata za udział w całej konferencji wynosi 120 zł (dane do przelewu: Małopolski Związek Jeździecki, ul. Moszyńskiego 9, 30-698 Kraków; PEKAO S.A. 19 1240 1431 1111 0010 0710 5864), a zgłoszenia należy przesyłać na adres malwzj@gmail.com, przy czym w wiadomości trzeba wpisać dane do faktury, jak również dołączyć dowodów wpłaty.  Termin przyjmowania zgłoszeń mija 6 kwietnia br. 
tekst i opracowanie: equista.pl, źródło: PZJ, fot. pixabay.com