Cavaliada Poznań 2020: Ważne oświadczenie organizatora

Data publikacji: 2020-10-21
Jarosław Skrzyczyński (POL) & Arcadius 6 fot. Dava Palej Timeless Photography
Jarosław Skrzyczyński (POL) & Arcadius 6 podczas Cavaliady w PoznaniuPrzygotowania już ruszyły (w tym np.
Program Wolontariat), bilety zostały wyprzedane, a oczekiwania publiczności były ogromne… Tym bardziej przykro nam ogłosić, że pierwszy etap nowego sezonu Cavaliady niestety nie odbędzie się. 


Zapowiedź zeszłorocznej Cavaliady w PoznaniuCavaliada Tour
to międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody, ujeżdżeniu, powożeniu oraz WKKW, które są także uzupełnione o m.in. pokazy z udziałem koni, jeździeckie widowiska teatralne czy targi akcesoriów dla jeźdźców i koni. Na każdy sezon składają się 4 spotkania, a pierwsze z nich zwyczajowo odbywa się w Poznaniu. Tak samo miało być teraz – inauguracja odsłony 2020/2021 miała rozegrać się w dniach 3-6 grudnia 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (ul. Głogowska 14), jednak organizator właśnie ogłosił swoją decyzję o odwołaniu zmagań. Oto pełna treść oświadczenia w tej sprawie:


Szanowni Państwo,

respektując wszelkie ograniczenia nałożone na organizatorów wydarzeń oraz restrykcyjne zalecenia służb państwowych związanych z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, podjęliśmy trudną dla nas wszystkich decyzję o odwołaniu halowych Międzynarodowych Zawodów Jeździeckich CAVALIADA Poznań, które zaplanowaliśmy między 3 a 6 grudnia 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Jako organizatorzy zawsze dokładaliśmy wszelkich starań, by wspólne przeżywanie sportowych emocji przez zawodników, kibiców, wystawców, sponsorów oraz wszystkich miłośników koni i sportu jeździeckiego było corocznym Wielkim Świętem Jeździectwa. W obecnej sytuacji – niestety – nie jest to możliwe.

Zachęcamy Państwa do regularnego śledzenia strony www.cavaliada.pl, a także naszych kanałów social media (Facebook, Instagram). Sytuacja epidemiologiczna w Polsce oraz wynikające z niej regulacje zmieniają się dynamicznie. O wszystkich zmianach będziemy Państwa na bieżąco informować.

#WeAreCavaliada

Komitet Organizacyjny CAVALIADA Tour


Cavaliada w Poznaniu niestety nie odbędzie się… Osoby, które zdążyły już zakupić bilety mają do wyboru następujące opcje: wymianę na cavaliadowy gadżet (produkty można zobaczyć
TUTAJ, propozycja jest ważna do końca 2020 r., kontakt w tej sprawie: info@tobilet.pl), wymianę na voucher na dowolne wydarzenie z oferty ToBilet.pl (voucher obejmuje kwotę równą wartości zakupionych, propozycja jest ważna do końca 2020 r., kontakt w tej sprawie: info@tobilet.pl) lub zwrot pieniędzy na konto (w wiadomości należy podać nr zamówienia oraz ilość zakupionych biletów, propozycja jest ważna do 3 grudnia 2020 r., kontakt w tej sprawie: info@tobilet.pl). 

tekst i opracowanie: equista.pl, źródło: cavaliada.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography, mat. prasowe