Cavaliada Kraków 2021: Informacja dla zawodników!

Data publikacji: 2021-02-21
Daria Kobiernik (POL) & Ideal Girl , fot Dava Palej Timeless Photography
Daria Kobiernik (POL) & Ideal Girl (Contendor x Cison)


Kibice powoli zaczynają odliczanie do startu krakowskiej Cavaliady, a organizator opublikował już pierwsze informacje na temat wydarzenia, w tym np.
propozycje. Teraz Komitet Organizacyjny Cavaliady Tour wydał ważny komunikat dla wszystkich zawodników, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w zawodach. Oto pełna treść: 


Drodzy zawodnicy, CAVALIADA Kraków 2021 cieszy się ogromnym zainteresowaniem! Dostajemy liczne zapytania odnośnie zgłoszeń, programu i logistyki. Informujemy, że jak tylko Polski Związek Jeździecki wprowadzi Państwa zgłoszenia do FEI Entry System i będą dla nas widoczne, to rozpoczniemy procedurę akceptacji zgłoszeń. Na tej podstawie opracujemy szczegółowy program wydarzenia. Przypominamy, że termin zgłoszeń upływa 23 lutego 2021 roku. W programie planujemy konkursy CSI1* Special Round, CSI1* Small Round, CSI2* Middle Round, CSI2* Big Round. Dziękujemy, że jesteście z nami! Do zobaczenia w Krakowie.


Przypomnijmy, że zawody odbędą się w dniach 11-14 marca na terenie Tauron Areny, a gwoździem programu będzie finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata.tekst i opracowanie: equista.pl, źródło cytatu: mat. prasowe, fot. Dava Palej Timeless Photography