Cavaliada Kraków 2019: Program Wolontariat STEWARDING

Data publikacji: 2019-02-16
Cavaliada Kraków 2019: Uwaga, nabór wolontariuszy!

 

To świetna propozycja dla osób, które mogą być w Krakowie w dniach od 27 lutego do 3 marca, a także lubiących wyzwania i kontakt z ludźmi! Cavaliada, która odbędzie się w tym roku po raz pierwszy w Mieście Królów (o zapowiedzi tego wydarzenia pisaliśmy TUTAJ), poszukuje wolontariuszy informacyjnych – poniżej prezentujemy więcej szczegółów.

Wolontariusze podczas Cavaliada Poznań 2018

 

Krakowska odsłona Cavaliady odbędzie się na terenie Tauron Areny (ul. Stanisława Lema 7), a wolontariusze będą bardzo istotnym elementem wydarzenia – to w końcu od nich zaangażowania będzie zależało zadowolenie kibiców oraz sprawny przebieg całych zawodów. Podstawowym wymaganiem jest dyspozycyjność przez 4 dni imprezy, przy czym można wybrać dogodną dla siebie zmianę (poranną lub popołudniową). Program Wolontariat STEWARDING obejmuje też szereg zadań, ale i praw:

ZADANIA

Głównym zadaniem wolontariusza będzie pomaganie kibicom, czyli m.in. udzielanie im wszelkich informacji na temat organizacji Cavaliady (przebieg, topografia terenu itd.).CECHY WOLONTARIUSZA

Najlepiej sprawdzą się osoby, które na co dzień są asertywne, kulturalne, sumienne i komunikatywne.PRAWA

Każdy wolontariusz przejdzie odpowiednie szkolenie, otrzyma koszulkę (trzeba będzie ją nosić podczas wykonywania swoich zadań), a w dniu pełnionej zmiany również posiłek regeneracyjny. Organizator zapewni też dostęp do szatni, w której będzie można zostawić swoje rzeczy oraz np. odpocząć. Wolontariusz będzie miał prawo do przebywania na terenie Tauron Areny przez całą imprezę, a w czasie wolnym będzie mógł oglądać konkursy i pokazy. Na koniec wszyscy wolontariusze otrzymają stosowne zaświadczenie o uczestnictwie w wolontariacie.JAK ZGŁOSIĆ CHĘĆ UDZIAŁU?

Należy zapoznać się z REGULAMINEM, a następnie wypełnić E-FORMULARZ. Zgłoszenie się będzie możliwe do 20 lutego br.

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography