Jarosław Skrzyczyński awansował w Rankingu Longines!

Data publikacji: 2018-10-10
Jarosław Skrzyczyński (POL) fot Dava Palej Timeless Photography

 

To wiadomość z ostatniej chwili! Jarosław Skrzyczyński awansował w prestiżowym Longines Rankings, a tym samym pokonał w rankingu wielu światowej sławy skoczków.

 

Jarosław Skrzyczyński należy do absolutnej czołówki naszych zawodników w skokach przez przeszkody. Jego pasmo sukcesów już od dłuższego czasu wydaje się nie mieć końca – tylko w ostatnim czasie pisaliśmy m.in. o jego  zwycięstwie w konkursie Grand Prix w ramach Baltica Summer Tour 2018 (TUTAJ), zdobyciu tytułu Mistrza Polski w Jakubowicach (TUTAJ), zajęciu 1. miejsca na zawodach Grand Prix w Machnicach (TUTAJ) czy wygraniu Grand Prix na Silesia Equestrian 2018 (TUTAJ).

 

Zawodnik ma obecnie na koncie 1645 punktów, co pozwoliło mu „pożegnać się” z dotychczasowym 71. miejscem, by wskoczyć na 61. pozycję. Tuż za Skrzyczyńskim widnieją nazwiska wielu uznanych skoczków. Wśród nich m.in.: Olivier Robert (FRA) – srebrny medalista drużynowy w Pucharze Narodów (więcej informacji na ten temat można znaleźć TUTAJ), Michael Whitaker (GBR) – legendarny medalista olimpijski, Leopold Van Asten (NED) – zdobywca 1. miejsca w konkursie CSIO5*-NC na Longines FEI Jumping Nations Cup™ Final, Jessica Springsteen (USA) brązowa medalistka na Continental/Regional Championships Lexington KY.

 

 

Jarosławowi Skrzyczyńskiemu przesyłamy gratulacje, a wszystkim miłośnikom polskiego jeździectwa życzymy kolejnych informacji tego typu!

 

 

Jumping - Longines Rankings - N° 213

 

 

 

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography