Ogierek All Deluxe dla Hodowli Koni AS Dream

Data publikacji: 2018-11-02
All Deluxe (Don Deluxe – Argentyna/Romantiker)
All Deluxe (Don Deluxe – Argentyna/Romantiker)
 

Oto wspaniały przykład współpracy polskich hodowców! Ogierek All Deluxe (Don Deluxe – Argentyna/Romantiker) wystawiany na aukcji Cichoń Foals Auction 2018 (o katalogu aukcyjnych pusaliśmy TUTAJ) został sprzedany Hodowli Koni AS Dream (należącej do Anny i Łukasza Walterów) i to jest pierwszym etapem współpracy.

 

Ojciec ogierka wspaniały Don Deluxe

 

All Deluxe urodził się 5 maja 2018 r., a wyhodowała go Joanna Kruk – hodowca, trener i sędzia. Ogierek rasy polski koń szlachetny półkrwi pojawił się na wrześniowej licytacji Cichoń Foals Auction 2018, jednak wtedy nie uzyskał ceny minimalnej (więcej o aukcji pisaliśmy TUTAJ). Anna i Łukasz Walterowie zdecydowali się na na zakup All Deluxe, ponieważ koń cechuje się dobrą budową, odpowiednim typem oraz ma ciekawy rodowód. W przyszłości mają nadzieję na to, że ogier zostanie cenionym reproduktorem.

 

Dalsza współpraca hodowców będzie polegała na wspieraniu przez Joanne Kruk działalności Hodowli Koni AS Dream swoją wiedzą i doświadczeniem. Sam rozwój będzie opierał się na jeszcze lepszym prociesie doboru i selekcji koni. Życzymy owocnej współpracy na przyszłe lata!

 

 

 

 

 

 

 

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Julia Świętochowska 

 

 

 

Konie - zobacz rodowody

All Deluxe

Inspiracje

Facebook

Instagram