Baborówko Horse Sale Show 2018: Zostań wolontariuszem!

Data publikacji: 2018-07-16
Baborówko Horse Sale Show 2018: Zostań wolontariuszem!

 

Krajowe i międzynarodowe zawody WKKW, Finał Pucharu Polski WKKW oraz aukcja koni sportowych, czyli Baborówko Horse Sale Show 2018 zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku, organizatorzy szukają grupy młodych, uśmiechniętych i pełnych energii ludzi, którzy wspomogą organizację tego przedsięwzięcia. Jeśli zatem masz ukończone 16 lat, jesteś dyspozycyjny przez co najmniej 4 dni w trakcie trwania Programu Wolontariatu i lubisz pracować w zespole pełnym pasjonatów - to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie! Masz okazję spotkać znamienitych zawodników z kraju i ze świata, poznać organizację zawodów „od kuchni” i nawiązać nowe, wartościowe znajomości.

 

Wolontariusze podczas zawodów w Baborówku 

 

By dołączyć do grona wolontariuszy BHSS należy wypełnić formularz zgłoszeniowy  oraz deklarację uczestnika, a przede wszystkim zapoznać się z regulaminem. Poźniej pozostaje już tylko wysłać swoje zdjęcie na adres  wolontariat.baborowko@gmail.com i czekać na odpowiedź! 

Jeśli masz jakieś pytania, zajrzyj do działu FAQ. W przypadku dalszych wątpliwości, skontaktuj się z Koordynatorem Wolontariatu.

Polecamy i zapraszamy!

 

Przydatne linki

Wolontariat Baborówko Horse Sale Show 2018

Strona internetowa wydarzenia

Oficjalny instagram 

Facebook BHSS

 

 

 

opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography