Kwalifikacje do ujeżdżeniowych i skokowych MPMK 2018

Data publikacji: 2018-04-09
Kwalifikacje do ujeżdżeniowych i skokowych MPMK 2018

 

Jak podaje PZHK znane są już miejsca i terminy zawodów, podczas których będą odbywać się konkursy eliminacyjne do Mistrzostw Polski Młodych Koni 2018 w ujeżdżeniu (dla 4, 5 i 6 latków) oraz skokach przez przeszkody (4 i/lub 5 latki).

 

Kalendarz kwalifikacji do MPMK 2018

UJEŻDŻENIE

I region (Zofia Górska)

  • ZO KJ Kwieki – 1-2.05. (4 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Solec Kujawski – 3-4.08. (4 konkursy eliminacyjne)

II region (Sławomir Pietrzak / Jacek Ryczywolski)

  • SS GoldenHorse – 9-10.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • SKJ Poczernin – 23-24.06. (3 konkursy eliminacyjne)
  • SS GoldenHorse – 8-9.09. (3 konkursy eliminacyjne)

III region (Marek Ruda)

  • LKJ Moszna – 19-20.05. (2 konkursy eliminacyjne)
  • Michałowice, KJ Szary – 22-23.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • Lężkowice, KJ Balios – 10-11.08. (2 konkursy eliminacyjne)
  • Radzionków, KJ Lider – 30-31.08. (2 konkursy eliminacyjne)

IV region (Jerzy Łukomski)

  • ZR Biały Las – 30.06.-01.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Zagozd – 28-29.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Łopuchowo – 18-19.08. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Drzonków – 24-26.08. (2 konkursy eliminacyjne)

 

SKOKI PRZEZ PRZESZKODY

I region (Krzysztof Ferenstein)

  • ZR Damaszka – 23-24.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • CSN Gałkowo Masters – 29.06.-1.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Turzyn – 21-22.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Kobylarnia – 13-15.07. (2 konkursy eliminacyjne)

II region (Krzysztof Tomaszewski)

  • SO Bogusławice – 5-6.05. (2 konkursy eliminacyjne)
  • KJ Salio / Biesiekierz Rudny – 8-10.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • KJ Salio / Biesiekierz Rudny – 13-15.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • Warka-Sielanka – 27-29.07. (2 konkursy eliminacyjne)

III region (Krzysztof Koziarowski)

  • ZR Jakubowice – 30.04.-1.05. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Moszna – 2-3.06. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Michałowice – 9-10.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Leśna Wola – 30.06.-1.07. (2 konkursy eliminacyjne)

IV region (Janusz Bobik)

  • ZO Drzonków – 11-13.05. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZO Olsza – 30.06.-1.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • ZR Barlinek – 21-22.07. (2 konkursy eliminacyjne)
  • czwarty termin do uzgodnienia

 

 

Tym samym PZHK przypomina, że jedynie pełne wyniki, zawierające datę urodzenia oraz pochodzenie konia, będą podstawą do kwalifikacji konia do MPMK!

 

 

 

fot. Sonia Szczęsna/equista.pl, teskt: materiały prasowe PZHK, opracowanie equista.pl

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram