Festiwal Jeździecki Baborówko 2018: Ruszył nabór wolontariuszy

Data publikacji: 2018-03-09
Paweł Spisak & Banderas fot. Oliwia Chmielewska

 

W dniach od 24 do 27 maja w gościnnym, wielkopolskim Baborówku odbędą się międzynarodowe i krajowe zawody w WKKW czyli Festiwal Jeździecki Baborówko 2018. 

Tegoroczna, wyjatkowa edycja FJB, z rekordową pula nagród wynoszącą grubo pnad 400 tys. złotych zapowiada się znakomicie i bez wątpienia należy do najważniejszych, polskich imprez hippicznych nadchodzącego sezonu otwartego. 

Okazuje się, że w tej prestiżowej, międzynarodowej imprezie jeździeckiej, można uczestniczyć nie tylko w roli widza czy zawodnika, ale również wolontariusza - nabór do programu wolontariat 2018 właśnie ruszył, a my podpowiadamy jak zgłosić się do udziału. 

 

Jak zostać wolontariuszem Festiwalu Jeździeckiego Baborówko 2018?

Aby zostać wolontariuszem FJB należy mieć ukończone 16 lat i  być dyspozycyjnym w terminie festiwalu (minimum 4 dni). Rekrutacja potrwa do 22 kwietnia, w tym czasie osoby zainteresowane zgłoszeniem powinny: 

  1. Zapoznać się z Regulaminem,
  2. Wypełnić Formularz zgłoszeniowy i deklarację uczestnika,
  3. Wysłać swoje zdjęcie na adres wolontariat.baborowko@gmail.com (dotyczy tylko osób, biorących udział w programie po raz pierwszy),
  4. Czekać na odpowiedź organizatorów

 

Więcej informacji można znaleźć w specjalnej zakładce najczęściej zadawanych pytań (FAQ), ale jeśli pojawią się dodatkowe można skontaktować się z organizatorami, wysyłając maila na adres wolontariat.baborowko@gmail.com

Zapraszamy do Baborówka!

 

Powiązane linki:

 

 

 

 

tekst: Equista.pl, fot. Oliwia Chmielewska/Equista.pl