Festiwal Jeździecki Baborówko 2017: Pozostało 30 dni!

Data publikacji: 2017-06-01
Paweł Warszawski & Lucinda fot. Oliwia Chmielewska
 fot. Oliwia Chmielewska/Equista.pl

 

Mniej niż trzydzieści dni pozostało do rozpoczęcia 10. Festiwalu Jeździeckiego Baborówko - międzynarodowych i krajowych zawodów w konkurencji WKKW, podczas których zostanie wyłoniony m.in. Mistrz Polski 2017. 

W tegorocznej edycji FJB, która będzie się odbywać od 30 czerwca do 2 lipca, zawodnicy będą mogli rywalizować w dwóch konkursach krajowych - CNC L i CNC P oraz czterech międzynarodowych - CIC1*, CIC2*, CIC3* i CCI3*. W ramach tego ostatniego jeźdźcy będą mogli powalczyć o kwalifikację do Mistrzostw Europy Seniorów w WKKW - Strzegom 2017. Medaliści MPS WKKW zostaną natomiast wyłonieni w konkursie CIC3*.

 

  fot. Oliwia Chmielewska/Equista.pl

 

Festiwal Jeździecki Baborówko na stałe wpisał się w sportowe kalendarze najlepszych zawodników i sław WKKW z kraju i ze świata. W tym roku podnosimy organizacyjną poprzeczkę. - mówi Henryk Święcicki jr., dyrektor zawodów. Organizacja zawodów, w ramach których będą rozgrywane Mistrzostwa Polski Seniorów WKKW, a zawodnicy będą mogli po raz ostatni zawalczyć o zdobycie kwalifikacji do Mistrzostw Europy WKKW 2017, to wielka odpowiedzialność. Przygotowania organizacyjne i techniczne do zawodów, np. budowa trasy terenowej, już trwają. - dodaje.

Termin zgłoszeń upływa 13 czerwca - zapraszamy do Baborówka! Panel zgłoszeniowy - TUTAJ

 

Ramowy program Festiwalu Jeździeckiego Baborówko:

  • 30 czerwca (piątek) – ujeżdżenie i skoki
  • 1 lipca (sobota) – cross, pokazy i atrakcje
  • 2 lipca (niedziela) – skoki, pokazy i atrakcje, ceremonie zwycięzców

 

Więcej informacji na: www.festiwal.baborowko.pl.

 

 fot. materiały prasowe

 

Inspiracje

Facebook

Instagram