Festiwal Jeździecki Baborówko 2017: I Ty możesz zostać wolontariuszem!

Data publikacji: 2017-05-01
Festiwal Baborówko 2017 wolontariat fot. Oliwia Chmielewska

 

Na przełomie czerwca i lipca (30.06-2.07) w malowniczym, wielkopolskim Baborówku odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, czyli międzynarodowych i krajowych zawodów w konkurencji WKKW. Dodatkowo w ramach jednej z klas międzynarodowych zaplanowano rozegranie Mistrzostw Polski, co niewątpliwie jeszcze podnosi, i tak wysoką, rangę tego wydarzenia. 

Kilka dni temu organizatorzy ogłosili początek naboru kandydatów do programu wolontariat 2017. Kto może zostać wolontariuszem i stać się częścią tej jednej z największych imprez jeździeckich w Polsce podpowiadamy poniżej. 

 

Festiwal Jeździecki Baborówko 2017 - jak zostać wolontariuszem?

Aby zostać wolontariuszem podczas nadchodzącej edycji FJB należy mieć ukończone 16 lat. Jeśli spełniasz ten warunek i jesteś zdecydowany na zgłoszenie swojej kandydatury, do 28 maja powinieneś/powinnaś:

Po wypełnieniu powyższych formalności pozostaje już tylko cierpliwie oczekiwać na odpowiedź ze strony organizatorów :) 

 

Jakie korzyści niesie ze sobą udział w programie wolontariatu FJB 2017?

Praca przy organizacji jednej z największych imprez jeździeckich w Polsce to niepowtarzalna okazja zdobycia bezcennego doświadczenia i poznania "kulis" dużych, międzynarodowych zawodów. Daje ona również szansę poznania gwiazd nie tylko krajowego, ale również światowego WKKW. Jest to wreszcie również szansa na nawiązanie nowych znajomości i przyjaźni, które być może przetrwają wiele lat :) 

Zapraszamy!

 

 

W 2016 w Festiwalu Jeździeckim Baborówko wystąpił m.in. utytułowany Andreas Dibowski 

  

Przydatne linki

  

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Oliwia Chmielewska/Equista.pl