Znamy organizatora Święta Konia Arabskiego 2017

Data publikacji: 2017-03-03
Sławomir Pietrzak Przemysław Trawa fot. ANR
 Przemysław Trawa (z lewej) i Sławomir Pietrzak po podpisaniu umowy

 

Jest już znany organizator tegorocznej edycji Święta Konia Arabskiego. Zaskoczenia nie było - podobnie jak w 2016 zorganizują je stadniny koni czystej krwi we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Wczoraj w siedzibie Agencji Nieruchomości Rolnej została podpisana stosowna umowa. Z ramienia MTP podpisał ją Prezes Zarządu Przemysław Trawa, natomiast z ramienia stadnin - Sławomir Pietrzak, Prezes Zarządu SK Janów Podlaski.

Tegoroczne Święto Konia Arabskiego odbędzie się w dniach 11–14 sierpnia 2017 r w SK Janów Podlaski. W jego trakcie zaplanowano nie tylko Narodowy Czempionat dla koni czystej krwi, ale również słynną aukcję Pride of Poland. Obchodzone będzie również 200-lecie istnienia SK Janów Podlaski. 

Przypomnijmy, że Międzynarodowe Targi Poznańskie od kilku lat z powodzeniem organizują jedyny w Polsce, akredytowany przez FEI cykl międzynarodowych, halowych zawodów jeździeckich - Cavaliada Tour. 

W krótkim komunikacie na oficjalnej stronie ANR niestety nie podano na jakich zasadach wyłoniono organizatora tegorocznego Święta Konia Arabskiego. 

 

źródło: ANR

Inspiracje

Facebook

Instagram