Badminton Horse Trials 2017: Zagłosuj i zdecyduj o wyglądzie jednej z przeszkód słynnego krosu!

Data publikacji: 2017-02-16
Przeszkoda Badminton

 

Pierwsza połowa maja to tradycyjnie czas kiedy w brytyjskim Badminton są rozgrywane jedne z najsłynniejszych i najtrudniejszych zawodów WKKW na świecie - Mitsubishi Motors Badmintn Horse Trials. Tegoroczna edycja zaplanowana w dniach od 3 do 7 maja z pewnością ponownie przyciągnie najlepszych zawodników tej konkurencji z całego świata, których zmagania będzie "na żywo" śledziła wielotysięczna publiczność.

Tradycyjnie, jak w każdych zawodach WKKW, także tutaj najwięcej emocji dostarcza widowiskowa próba terenowa. Ta badmintońska słynie nie tylko z wysokiego stopnia trudności, ale również z niezwykłej estetyki zastosowanych przeszkód. W tym roku organizatorzy postanowili rozpisać konkurs na projekt ostatniej przeszkody - kończącej trasę krosu. Nadesłano ponad 100 prac, a z nich jury w składzie Hugh Thomas (Dyrektor Zawodów), Julian Seaman (Dyrektor ds prasowych) i Eric Winter wybrało 10 projektów. Zwycięstwo zostanie przyznane autorowi, którego praca zgromadzi najwięcej głosów w plebiścycie na oficjalnej stronie zawodów. Projekty, na które można głosować - poniżej:

 

1. Mitsubishi Final Mount 

 

2. Badminton House

 

 

3. 'Make a racquet' Badminton shuttlecock brush'

 

4. Mitsubishi Grand Finale

 

5.Home Sweet Home

 

6. Lucky Last Hurdle

 

7.Mitsubishi Garden Towers

 

8. Mitsubishi 'Made It!'

 

9. Mitsubishi Winners' Garden

 

 

 10. The Mitsubishi Rosette

 

 

Jak głosować?

W głosowaniu może wziąć udział każdy z nas. Aby oddać swój głos wystarczy odwiedzić oficjalną stronę zawodów - badminton.horse.co.uk i na stronie głosowania zaznaczyć przeszkodę, która podoba nam się najbardziej. Po dokonaniu wyboru klikamy "vote" :) Głosowanie trwa do 28 lutego.

 

1 marca organizatorzy ogłoszą zwycięski projekt. Jego realizacją zajmią się bracia Willis - doświadczeni twórcy przeszkód krosowych i stiplowych, którzy w swojej karierze projektowali m.in. krosy podczas IO w Atlancie czy Sydney. Nagrodą dla autora zwycięskiego projektu będzie zaproszenie do udziału w oficjalnej premierze przeszkody podczas kwietniowych zawodów w Badminton. 

 

 

fot. badminton-horse.co.uk

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram