Hoofprints Series by Luciana Diniz: Odcinek 3 - Fit For Fun - a family horse

Data publikacji: 2016-06-14
Luciana Diniz & Fit For Fun fot. Oliwia Chmielewska

 

Luciana Diniz kontynuuje filmową serię Hoofprints, w której przybliża swoje najlepsze konie. Po pierwszych dwóch odcinkach, przedstawiających ogiera Winningmood, przyszedł czas na Fit For Fun. Ta niezbyt rosła, ale obdarzona niezwykłym talentem skokowym klacz, jest jedną z nadziei olimpijskich zawodniczki. Jesienią Luciana zwyciężyła na niej nie tylko w finałowych zawodach Longines Global Champions Tour, ale okazała się także najlepszą zawodniczką sezonu.

W odcinku "Fit For Fun - a family horse" Luciana opowiada o tym kiedy Fitty trafiła do jej stajni, jaka jest na co dzień i jakie uczucia towarzyszą jej w trakcie startów. W drugiej części filmu zawodniczka przedstawia też ciekawe ćwiczenie, które nazywa ćwiczeniem czterolistnej koniczyny - warto więc obejrzeć poniższy materiał do końca!

 

Hoofprints Series by Luciana Diniz:  Odcinek 3 - Fit For Fun - a family horse

 

 

Fit For Fun (For Pleasure x Fabriano) urodziła się w 2004 roku w Niemczech. Jako trzylatka ukończyła próbę dzielności dla klaczy hanowerskich, otrzymując noty maksymalne za skoki - za technikę i możliwości. Zanim trafiła do Luciany Diniz urodziła dwa źrebaki - jeden z nich, Camargo (po Canturo) nie tylko z powodzeniem startuje w konkursach skokowych, ale jest również wykorzystywany w hodowli.

 

 

fot. Oliwia Chmielewska/equista.pl