Kolejny licencjonowany syn Totilasa dla Glock Horse Performance Center!

Data publikacji: 2015-11-15
Edward Gal & Glock's Voice fot. Arnd Bronkhorst
 Edward Gal & Glock's Voice, fot. Arnd Bronkhorst/GHPC

 

Kolejny utalentowany koń trafił niedawno do stajni Glock's Horse Performance Center w Holandii. Jest to 3,5-letni Trafalgar - syn wspaniałego ogiera Totilas i klaczy Paola (Lord Loxley x Sandro Hit) wyhodowany w Stadzie Ogierów Neustadt-Dosse w Niemczech, a będący własnością "firmowego" zawodnika GHPC - Edwarda Gala.

Ogier Glock's Trafalgar rozpoczął karierę podczas licencji ogierów Związku KWPN, w lutym  2015r., gdzie dopuszczono go do próby dzielności w księdze KWPN i uzyskał licencję hodowlaną. W marcu został uznany również w Niemczech, konkretnie w Związku Oldenburskim. Glock Horse Performance Center nie podało jednak informacji czy zostanie wykorzystany w hodowli. Niewątpliwie byłby ciekawą propozycją dla wielu hodowców koni ujeżdżeniowych, nie tylko ze względu na swojego ojca, ogiera Totilas, ale bardzo ciekawą linię żeńską. Jego babka to pełna siostra uznanych ogierów Samba Hit I-IV,  a z tej samej rodziny wywodzi się także słynny Quaterback. 

Rodowód

 

W 2016 r. Glock's Trafalgar zadebiutuje na czworobokach. Jego jeźdźcem będzie nie kto inny jak Edward Gal - zawodnik, dzięki któremu świat poznał Totilasa. Przypomnijmy, że Holender ma już do dyspozycji og. Glock's Toto Jr, który również jest synem tego wspaniałego reproduktora. 

 

Edward Gal & Glock's Trafalgar

 

Glock's Trafalgar

 

Edward Gal ma w tej chwili do dyspozycji 6 innych koni:

  • GLOCK's Gironn
  • GLOCK's Toto Jr.
  • GLOCK's Undercover N.O.P.
  • GLOCK's Voice
  • GLOCK's Zonik
  • GLOCK's Sir Schenkenberg

 

źródło: Glock's Horse Performance Center