Cavaliada Kraków 2024: Wygraj bilety na wielki finał sezonu

Data publikacji: 2024-02-16
Konkurs na bilety, Cavaliada Kraków 2024, EQUISTA


Czerwony dywan, pełne trybuny, blask fleszy i owacje na stojąco dla zwycięzcy Cavaliady Tour 2023/24 – tak będzie wyglądał finał obecnego sezonu zmagań, a co istotne, choć w roli gospodarza tego wydarzenia już po raz trzeci wykaże się Kraków, zawody po raz pierwszy odbędą się w randze CSI4*W-LF. W trakcie finału (22-25 lutego) poznamy nazwisko lidera rankingu Cavaliada Tour, ale również zwycięzców poszczególnych konkurencji, czyli: ujeżdżenia (Cavaliada Dressage Tour), WKKW (TRAF Eventing Tour), powożenia (Orlen Driving Tour), skoków z udziałem dzieci (Cavaliada Future) i amatorów (Cavaliada Open Tour). Zdecydowanie nie można tego przegapić, dlatego mamy dla Was coś specjalnego – konkurs, w którym do wygrania są darmowe bilety! Jak wziąć udział w naszej zabawie? Podium Cavaliady Tour 2022/23. Od lewej: Tomasz Miśkiewicz, Jarosław Skrzyczyński i Kamil Grzelczyk
Jak wygrać darmowe bilety lub kody? Oto kilka podpowiedzi: 

1. Ze swojego konta na Instagramie (konto musi być publiczne!) opublikuj pod 3 postami na naszym profilu @equistapl komentarze o tematyce cavaliadowej,

2. W komentarzu zacznij od #becavaliadawithequista stworzonego specjalnie na tę okazję i dopisz emotikonkę,

3. Wybierz dzień, na który chcesz wygrać wejściówkę, używając hasztagów: #czwartek lub #niedziela

4. Każdy użytkownik w jednym komentarzu pod postem może wymienić tylko jeden z cavaliadowych dni – aby zwiększyć swoje szanse, możesz skomentować więcej postów! Nie wykluczamy przyznania więcej niż jednego biletu :)

5. Aby wziąć udział w konkursie, musicie obserwować konta @Cavaliada oraz @Equistapl.Tomasz Miśkiewicz (POL) & Stakkato Lazar (Stakkato Gold x Cancoon)

Tomasz Miśkiewicz (POL) & Stakkato Lazar (Stakkato Gold x Cancoon) w Krakowie
Jak prezentuje się pula nagród? Obejmuje po 10 biletów na czwartek (22 lutego) i niedzielę (25 lutego), natomiast sam konkurs potrwa od piątku (16 lutego, godz. 8:00) do poniedziałku (19 lutego, północ). Szczegóły naszej zabawy można znaleźć w REGULAMINIE, ponadto warto jeszcze dodać, że zwycięzcy otrzymają od nas wiadomości prywatne. Finał Cavaliady Tour 2023/24 odbędzie się w dniach 22-25 lutego 2024 r. na terenie Tauron Areny (ul. Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków), największej hali tego typu w całej Polsce. 

PRZYDATNE LINKI:

NASZA ZAKŁADKA CAVALIADA 2023/24

Strona internetowa Cavaliady 

Możliwość zakupu biletów

Cavaliada na Facebooku 

Instagram Cavaliady 

Cavaliada na TikToku 

 

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography