Stakorado sprzedany do USA!

Data publikacji: 2015-03-10
Michał Kaźmierczak & Stakorado, fot. Oliwia Chmielewska

Hanowerski wałach Stakorado (Stakkato x Acorado I) - koń na którym sukcesy odnosił Michał Kaźmierczak został sprzedany. Para w ostatnich kilku miesiącach zanotowała kilka spektakularnych sukcesów - wśród nich najbardziej wartościowym było zwycięstwo w 4-gwiazdkowym Grand Prix Graz.

Michał Kaźmierczak & Stakorado - dekoracja po zwycięstwie w Grand Prix Graz 2015, fot GHPC

Stakorado został sprzedany do USA. Jego nową amazonką będzie 22-letnia Katherine Dinan. Zawodniczka ta ma już na swoim koncie sporo sukcesów - w 2014 roku zajęła 14-te miejsce w Finale Pucharu Świata w Lyon, a latem tego samego roku była 4-ta w Grand Prix Longines Global Champions Tour w Londynie.

Przypomnijmy, że Michał Kaźmierczak jest liderem Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata i ma wciąż szansę na awans do Finału PŚ w Las Vegas. Start w tym prestiżowym turnieju może mu zapewnić dobry występ w trakcie warszawskiej Cavaliady.