Brązowy medalista MP 2020 sprzedany

Data publikacji: 2020-12-07
Kronos (Diarado x Love Affair), fot. KJ Dilmar/Facebook
Kronos (Diarado x Love Affair)


Na facebookowym profilu podbydgoskiego KJ Dilmar (Kobylarnia 13, 86-061 Brzoza)
pojawiła się wiadomość, że ich ogier Kronos (Diarado – Karmelowa Dama/Love Affair) opuszcza swoją dotychczasową stajnię i wyrusza na podbój świata. Nazwisko nowego właściciela konia nie zostało ujawnione, ale za to wiadomo, jakie są najbliższe plany sportowe.


Filip Lewicki (POL) & Kronos (Diarado x Love Affair) podczas MP 2020Wyhodowany przez Andrzeja Hermanna ogier Kronos (Diarado – Karmelowa Dama/Love Affair) przyszedł na świat 27 kwietnia 2012 r., a już w grudniu tego samego roku zajął 1. miejsce w Czempionacie Źrebiąt Koni Ras Szlachetnych w Galinach (2012). Potem jako 3-latek wywalczył 1. miejsce podczas I Kujawsko-Pomorskiego Czempionatu Użytkowego w Jarużynie (2015), natomiast wśród nowszych osiągnięć na pewno warto wymienić zdobycie brązu w finale
Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców w Jakubowicach (2020), podczas którego ogiera dosiadał Filip Lewicki (POL)


Nagrody zdobyte przez Kronosa (Diarado x Love Affair) w Jarużynie (2015)Teraz gniady Kronos (Diarado – Karmelowa Dama/Love Affair) opuścił swoją dotychczasową stajnię, a już w najbliższy weekend weźmie udział w zawodach w Belgii – trzymamy kciuki za udane przejazdy! 
tekst i opracowanie: equista.pl, źródło i fot.: KJ Dilmar/Facebook

 Konie - zobacz rodowody

Kronos