Saut Hermès 2021: Zmagania przełożone na przyszły rok

Data publikacji: 2020-12-07
Alberto Zorzi (ITA) & Danique (VDL Zirocco Blue x Hamlet), fot. Saut Hermès/Frédéric Chéhu
Alberto Zorzi (ITA) & Danique (VDL Zirocco Blue x Hamlet) podczas zawodów Saut HermèsSaut Hermès
to wyjątkowe 5-gwiazdkowe zmagania w skokach przez przeszkody, podczas których jedni z najlepszych skoczków rywalizują na terenie zachwycającej hali Grand Palais Éphémère w Paryżu. Niepewna sytuacja związana z pandemią niestety już wpływa na przyszłoroczny kalendarz zawodów, w tym również na te słynne francuskie zawody.


Reklama Saut Hermès 2019Tegoroczną odsłonę Saut Hermès niestety odwołano
, a teraz taką samą decyzję podjęto w przypadku kolejnej edycji, która miała się odbyć w dniach 9-21 marca 2021 r. – powodem takiego postanowienia jest niepewność związana z dalszym rozprzestrzenianiem się koronawirusa. W specjalnym oświadczeniu organizator zapewnił wszystkich jeźdźców o swoim wsparciu w tym trudnym czasie, a także podziękował zarówno swoim partnerom (GL events, miasto Paryż, RMN Grand Palais) za zaangażowanie i ciężką pracę, jak również publiczności za entuzjazm i uczestnictwo w dotychczasowych edycjach. 


Wnętrze paryskiej hali Grand Palais ÉphémèreNa najbliższą edycję paryskich zmagań skoczków trzeba będzie cierpliwie poczekać, ponieważ odbędzie się dopiero w dniach 18-20 marca 2022 r. tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Saut Hermès/Frédéric Chéhu i Christophe Bricot