Cavaliada Lublin 2015: BMW Halowy Puchar Polski w powożeniu

Data publikacji: 2015-02-21
Adrian Kostrzewa Cavaliada Lublin 2015
Adrian Kostrzewa - odniósł w Lublinie kolejny sukces!

 

Do rywalizacji w II etapie BMW Halowego Pucharu Polski w powożeniu zaprzęgami parokonnymi przystąpiło 6 par: Bartłomiej Kwiatek - Sonet i Johny Walker, Weronika Kwiatek - Lokata i Bonet, Przemysław Sroka - Nico i Karuzo, Dariusz Bajer - Edward i Zonie, Jacek Kozłowski - Skórek i Elvis oraz Adrian Kostrzewa - Pluto Prado i Favory Kloe.

 

Bartłomiej Kwiatek Cavaliada Lublin 2015Bartłomiej Kwiatek - w piątek zwyciężył, w sobotę mimo bezbłędnego przejazdu musiał zadowolić się drugim miejscem
 

W piątkowym konkursie żaden z zawodników nie ustrzegł się błędów, najlepszy okazał sie Bartłomiej Kwiatek, który ukończył z wynikiem - 105,64 pkt. Drugie miejsce zajął Przemysław Sroka (112,20 pkt), a trzecie debiutujący w HPP podczas Cavaliady w Poznaniu w grudniu 2014 r. - Dariusz Bajer (114,62 pkt).

 

Przemysław Sroka Cavaliada 2015

Przemysław Sroka - brawurowy przejazd w piątek pozwolił na zajęcie trzeciego miejsca

 

Drugi dzień rywalizacji był również bardzo interesujący. Tym razem zwyciężył Adrian Kostrzewa, który wyprzedził bezbłędnego Bartłomieja Kwiatka i Jacka Kozłowskiego

 

Jacek Kozłowski Cavaliada Lublin 2015Jacek Kozłowski - dzielnie walczył i wywalczył w sobotę trzecie miejsce 

 

Ostatnie konkursy zaliczane do klasyfikacji Halowego Pucharu Polski zostaną rozegrane w połowie marca, w trakcie Cavaliady Warszawa. 

 

Wyniki

 

fot. Oliwia Chmielewska/equista.pl