Longines Hong Kong Masters 2015

Data publikacji: 2015-02-12
Longines HK Masters 2015 main
Najlepsza para ubiegłorocznego Grand Prix - Henrik von Eckerman (SWE) & Gotha

 

Masters Grand Slam to jeden z kilku prestiżowych jeździeckich cykli. W jego ramach organizowane są zawody na trzech kontynentach - w Los Angeles (USA, Ameryka Północna), Hong Kongu (Hong Kong, Azja) oraz w Paryżu (Francja, Europa). Najbliższe zawody zostaną rozegrane w dniach 13-15.02.2015 w Hong Kongu.

 

/content/full/a26d533cdd2b299ae62d17ef8e1ecca7.jpg

Wspaniałe naziwiska

Udział w azjatyckim etapie tego neizwykle prestiżowego cyklu potwierdzili najlepsi zawodnicy konkurencji skoków przez przeszkody. Listę uczestników otwiera Brytyjczyk - Scott Brash, który od kilkunastu miesięcy przewodzi w Longines Ranking. Nie zabraknie również innych utytułowanych i głodnych kolejnego sukcesu zawodników takich jak: Ludger Beerbaum (GER), Kevin Staut (FRA), Denis Lynch (IRL) czy John Whitaker (GBR). Szansę na powtórzenie rewelacyjnego wyniku będzie miał szansę również ubiegłoroczny tryumfator - Henrik von Eckermann (SWE). 

Lista zawodników Longines Hong Kong Masters

 

 

Wielkie pieniądze, światowe marki

Oczywiście rozegranie tak prestiżowych zawodów, w kraju dość egzotycznym jeździecko, nie byłoby możliwe bez zaangażowania sponsorów. Sponsorami tytularnymi zawodów Masters Grand Slam są dwie marki - Longines (Hong Kong i Los Angeles) oraz Gucci (Paryż). Wśród marek wspierających znalazły się także m.in.: Massimo Dutti, Kingsland czy Mercedes-Benz. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły prestiżowe periodyki takie jak Elle czy Esquire.

 

Program transmisji

Zawody Masters Grand Slam będą transmitowane za pośrednictwem oficjalnej telewizji internetowej Masters TV - tutaj.
Transmisje będą także dostępne dzięki kanałowi Eursopsort - w piątek na żywo od godziny 14, a w sobotę i niedzielę retransmisje o godzinie 23.30.

 

 

Przydatne linki

 

źródło: materiały prasowe