Trakehner Frühjahrskörung 2020: Ogier polskiej hodowli uznany!

Data publikacji: 2020-02-11
All Night (Asagao x Agar) podczas Trakehner Fruhjahrskorung 2020, fot. Jutta Bauernschmitt
All Night (Asagao x Agar) podczas Trakehner Frühjahrskörung 2020Wielki sukces Moniki Machlowicz-Wojsiat z miejscowości Sząbruk k. Olsztyna! Wyhodowany przez nią trakeński All Night (Asagao – Alana/Agar) został uznany przez Związek Trakeński. Körung trakenów odbył się w dniach od 8 do 9 lutego na terenie Westfälisches Pferdezentrum (Westphalian Horse Center) w Münsterze


All Night (Asagao x Agar)Ogier All Night przyszedł na świat 12 maja 2017 r. pod okiem Moniki Machlowicz-Wojsiat. Wyhodowano go z myślą o użytkowaniu w WKKW, a szanse na to zdecydowanie zwiększyło dobranie ojca – w końcu Asagao (Tertullian – Ariostea/Tagel) jest uznanym WKKW-istą. Idealnym uzupełnieniem była Alana (Agar – Ala Flavia/Kerman), wyhodowana w SK Liski matka wielu świetnych koni, w tym np. uznanych ogierów Avatar (Ajbek –  Alana/Agar), Adorator (Cedrus – Alana/Agar) i All In One (All Inclusive – Alana/Agar), który jest też dwukrotnym zwycięzcą Mistrzostw Polski Młodych Koni w ujeżdżeniu. All Night to niestety ostatni potomek tej klaczy.

Gniady i dobrze zbudowany All Night (Asagao – Alana/Agar) zachwycił obszernym ruchem w trzech chodach oraz techniką skoku, trzymamy kciuki za wspaniałą karierę hodowlaną i sportową.

Gratulujemy hodowlanego sukcesu!
Przydatne linki:

Strona internetowa Związku Trakeńskiego 

Stadnina Koni Trakeńskich Sząbruk

Katalog Trakehner Frühjahrskörung 2020 

Strona wydarzenia na Facebooku 
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Jutta Bauernschmitt/ www.trakehner-verband.de
Konie - zobacz rodowody

All Night