Baborówko Horse Sale Show 2019: FEI Entry System już otwarty!

Data publikacji: 2019-08-06
Andreas Dibowski (GER) & Wolfsmond fot Dava Palej Timeless Photography
Andreas Dibowski (GER) – zeszłoroczny zwycięzca konkursu CIC3*Organizatorzy Baborówko Horse Sale Show poinformowali o otwarciu FEI Entry System! 4. edycja wydarzenia odbędzie się w dniach od 27 do 29 września na terenie Pałacu Baborówko (ul. Parkowa 1, 64-500 Szamotuły), a program obejmie międzynarodowe i regionalne zawody w WKKW oraz aukcję koni sportowych (podsumowania zeszłorocznej edycji: CIC3*, aukcja). 


Oficjalny plakat Baborówko Horse Sale Show 2019 
W programie Baborówko Horse Sale Show znajdą się zmagania międzynarodowe (CCI4*-S, CCI3*-S i CCI2*-S), regionalne (ZK L i ZK 1*) a formuła nie będzie zaskoczeniem – wszystko rozpoczną piątkowe próby ujeżdżenia, następnie w sobotę odbędą się próby terenowe, a w niedzielę przyjdzie czas na finałowe skoki przez przeszkody i rozdanie nagród. Baborówko będzie też gospodarzem wyczekiwanego zwieńczenia Pucharu Polski WKKW, czyli wielkiego finału (terminarz PP WKKW można zobaczyć
TUTAJ). 


Wspomnianą licytację zaplanowano na 28 września (sobota) – lista jeszcze nie jest znana, ponieważ wciąż trwa selekcja (o zasadach wysyłania zgłoszeń pisaliśmy TUTAJ), jednak pewne jest to, że do udziału w aukcji zakwalifikują się interesujące konie, które są uzdolnione w kierunku WKKW i skoków przez przeszkody. Przydatne linki:

Baborówko Horse Sale Show 2019 – propozycje (CCI4*-S, CCI3*-S i CCI2*-S) 

Baborówko Horse Sale Show 2019 – propozycje (ZK L i ZK 1*) 

FEI Entry System

Oficjalna strona internetowa Baborówko Horse Sale Show 

Baborówko Horse Sale Show na Facebooku 

Regulamin Baborówko Horse Sale Show 

Warunki dla sprzedających

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography