Konferencja prasowa w sprawie Pride of Poland 2019

Data publikacji: 2019-07-19
Konferencja prasowa ws. Pride of Poland 2019, fot. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa18 lipca w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej odbyła się konferencja prasowa (o wcześniejszej pisaliśmy TUTAJ) w sprawie przygotowań do najbliższej licytacji Pride of Poland 2019. Przypomnijmy, że w tym roku czeka nas już 50. edycja słynnej aukcji! 


W spotkaniu z dziennikarzami udział wziął również minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski, a przedstawione podczas konferencji dane robią wrażenie. Do udziału w XLI Narodowym Pokazie Koni Arabskich Czystej Krwi zgłoszono 116 koni z 29 hodowli (26 z nich to placówki prywatne), całe wydarzenie wzbudza też duże zainteresowanie, co potwierdza liczba wykupionych karnetów VIP – w tej chwili wynosi ona 260. Dziennikarze zostali również zapewnieni o nielimitowanych akredytacjach i jawności całego wydarzenia.


Aukcję Pride of Poland zaplanowano na 11 sierpnia w Janowie Podlaskim, wcześniej odbędzie się jeszcze XLI Narodowym Pokazie Koni Arabskich Czystej Krwi. Patronem wydarzenia jest prezydent RP Andrzej Duda
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa