Festiwal Jeździecki Baborówko 2019: #KibicujemyNaszym !

Data publikacji: 2019-05-21
Paweł Spisak prezentujący polską flagę podczas Ceremonii Otwarcia WEG 2018
Wielkimi krokami zbliża się Festiwal Jeździecki Baborówko 2019! W tym roku okazja jest nie byle jaka, bo podczas zawodów rozgrywane będą również eliminacje do Igrzysk Olimpijskich 2020 w Tokio! Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ


W konkursie CCI4*-S (do wygrania jest 100 000 zł), który oferuje awans do IO Tokio 2020, wystartuje także polska drużyna. Skład jeszcze nie jest znany, ale trener naszej kadry WKKW, Marcin Konarski, bierze pod uwagę 6 par: Jana Kamińskiego i Jarda, Mateusza Kiempę i Grand Supreme, Mariusza Kleniuka i Winonę, Joannę Pawlak i Fantastic Friedę, Pawła Spisaka i Banderasa oraz Pawła Warszawskiego i Aristo A-Z.


By szczególnie wspomóc Polaków, Organizatorzy proszą kibiców o przygotowanie na sobotnią próbę terenową biało-czerwone elementy, takie jak flagi, czapeczki, gadżety czy strój. W mediach społecznościowych króluje hashtag #KibicujemyNaszym, zachęcający do dopingowania polskiej ekipy. By jeszcze bardziej zmotywować publiczność, prowadzący fanpage Polish Eventing Team urządzili konkurs na najbardziej kreatywną formę kibicowania (szczegóły TUTAJ)! 


Zachęcamy gorąco, by wspomóc naszych zawodników, przede wszystkim obecnością i dopingiem, ale również morzem biało-czerwonych flag na terenie Pałacu Baborówko!

 Przydatne linki:

Oficjalna strona internetowa Festiwalu

Program dla publiczności (PDF) 

Program dla zawodników (PDF) 

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Tryon2018/Facebook
Konie - zobacz rodowody

Aristo AZ

Banderas

Fantastic Frieda

Grand Supreme

Jard

Winona