Cavaliada Kraków 2019: Wygraj bilety!

Data publikacji: 2019-02-23
Cavaliada Kraków 2019: Wygraj bilety!Pierwszy i drugi etap Cavaliady Tour 2018/2019 za nami, kto przegapił nasze relacje z Poznania i Lublina, może zaglądnąć TUTAJ. Już 28 lutego rozpocznie się trzecia odsłona tych zmagań! Zawodnicy powożenia, skoków przez przeszkody, WKKW i ujeżdżenia zmierzą się ze sobą w Krakówie, a konkretnie na terenie Tauron Arena (pisaliśmy o tym TUTAJ). Każdy, kto chce obejrzeć zmagania gwiazd Cavaliady Kraków 2019 (pisaliśmy o nich TUTAJ), a nie ma jeszcze biletów, może je zdobyć. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy KONKURS, w którym do wygrania są wejściówki na wszystkie dni! 

 

Do wygrania bilety!

 

Przygotowaliśmy dla Was kilkadziesiąt darmowych, jednoosobowych i jednodniowych wejściówek całodziennych na Cavaliadę w Krakowie 2019. Konkurs rozpoczyna się 23 lutego (sobota) i trwa do 26 lutego (wtorek) do godziny 23:59. Oficjalne wyniki ogłosimy kolejnego dnia, w środę (wtedy również zostaną wysłane bilety). 

 

Jak wygrać darmowe bilety? Oto kilka wskazówek:

  1. Na swoim koncie na instagramie (konto musi być publiczne!) opublikuj zdjęcie albo grafikę o tematyce jeździeckiej lub „cavaliadowej”
  2. W podpisie zacznij od  hasztagu #becavaliadawithequista stworzonego specjalnie na tę okazję i napisz, czym jest dla Ciebie Cavaliada i dlaczego chcesz tam być
  3. Użyj dwóch ważnych hasztagów, czyli #wearecavaliada i #equista, oraz wybierz dzień, na który chcesz wygrać wejściówkę używając: #czwartek#piatek, #sobota#niedziela
  4. Każdy użytkownik w jednym poście może wymienić tylko jeden ze wszystkich cavaliadowych dni – aby zwiększyć swoje szanse, możecie zrobić aż 4 posty (z każdym dniem osobno)! Nie wykluczamy przyznania więcej niż jednego biletu :)
  5. Aby wziąć udział w konkursie, musicie obserwować konta @Cavaliada oraz @Equistapl

 

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w Regulaminie (TUTAJ), a w razie potrzeby chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania. O wygranej będziemy informować w wiadomościach prywatnych na Facebooku, wysyłka biletów na pewno będzie na czas – bez obaw!

 

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! :) 

 

 

 

 

 

 

tekst, grafika i opracowanie: equista.pl