Longines FEI Jumping Nations Cup™ Europe Division 2019: Kalendarz

Data publikacji: 2019-01-21

 

Za kilka miesięcy ruszy kolejna edycja Longines FEI Jumping Nations Cup™, jednak już teraz warto zapoznać się z kalendarzem zawodów. Puchar Narodów to najstarszy cykl zmagań w skokach przez przeszkody dla drużyn, a tegoroczna odsłona z pewnością znów wzbudzi mnóstwo emocji i zapewni wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Które miasta ugoszczą ekipy narodowe I dywizji?

 

Zwycięski występ Belgów w Barcelonie (2018)

 

 

Drużyny zmierzą się ze sobą w 7 miastach, a wszystko zacznie się w La Baule (FRA) w dniach od 16 do 19 maja. Kalendarz różni się od zeszłorocznego – na liście nie ma już Šamorín (SVK) i Rotterdamu (NED), ale za to wprowadzono Geesteren (NED). Finał rywalizacji o jedną z najbardziej pożądanych nagród dla skoczków odbędzie się w Barcelonie w dniach od 3 do 6 października. Poniżej można zapoznać się z pełną rozpiską:La Baule (FRA) – od 16 do 19 maja | KLIK
Szwajcaria, Belgia, Francja, Irlandia, Brazylia, Niemcy, Wielka Brytania oraz Kanada

St. Gallen (SUI) – od 30 maja do 2 czerwca

Sopot (POL) – od 13 do 16 czerwca

Geesteren (NED) – od 20 do 23 czerwca

Falsterbo (SWE) – od 11 do 14 lipca

Hickstead (GBR) – od 25 do 28 lipca

Dublin (IRL) – od 7 do 11 sierpnia

FINAŁ | Barcelona (ESP) – od 3 do 6 października

 

 

Każdy z nas może też wspierać swoją ukochaną drużynę! FEI zachęca kibiców do używania w sieci hashtagów #SupportYourNation i #FEINationsCup, by pokazać swoje poparcie i zagrzać ulubioną ekipę do walki o Puchar Narodów.

 

 

 

 

tekst i opracowanie: equista.pl, fot. FEI/Arnd Bronkhorst

 

 

 

 

 

 

 

Inspiracje

Facebook

Instagram