Cavaliada Poznań 2018: Wstępny Program

Data publikacji: 2018-11-13
Andrzej Opłatek & Copperfield 40 fot Dava Palej Timeless Photography
Andrzej Opłatek & Copperfield 40

 

Niebawem rozpocznie się poznańska odsłona cyklu Cavaliada Tour 2018/2019, ale już teraz warto zapoznać się z programem Cavaliada Poznań 2018! To znane i lubiane wydarzenia odbędzie się w dniach od 29 listopada do 2 grudnia br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uwaga – poniższy program może jeszcze ulec zmianie!

 

Jarosław Skrzyczyński (POL) & Quintella

 

 

CAVALIADA POZNAŃ 2018 – PROGRAM
 
ARENA A (Pawilon 5)
 
29 LISTOPADA (czwartek)
08:00 – CSI4*-W [1] MAŁA RUNDA
11:15 – CSI4*-W [2] ŚREDNIA RUNDA
14:45 – CSI4*-W [3] DUŻA RUNDA
18:45– Halowy Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi
20:30 – CSI4*-W [4] POTĘGA SKOKU
 
30 LISTOPADA (piątek)
10:00 – CSI4*-W [5] ŚREDNIA RUNDA
14:00 – CSI4*-W [6] DUŻA RUNDA | Ranking FEI Longines, Ranking Cavaliada Tour
18:30 – CAVALIADA Eventing Tour WKKW
20:45 – VENUS vs. MARS
 
1 GRUDNIA (sobota)
SESJA PORANNA
08:00 – CSI4*-W [7] MAŁA RUNDA
10:45 – CAVALIADA Future
12:15 – CSI4*-W [8] FINAŁ ŚREDNIEJ RUNDY | FEI Longines Ranking
SESJA WIECZORNA
15:45 – Halowy Puchar Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi
17:00 – Pokazy
19:00 – CAVALIADA Future – sztafeta
20:30 – CSI4*-W [9] SPEED & MUSIC
 
2 GRUDNIA (niedziela)
8:00 – CSI4*-W [10] FINAŁ MAŁEJ RUNDA
10:30 – CAVALIADA FUTURE – Konkurs Finałowy
12:00 – DRESSAGE CUP – CDN – Finał Poznańskiej Eliminacji
14:30 – CSI4*-W [11] GRAND PRIX POZNANIA o nagrodę Prezesa PKO Banku Polskiego | FEI Longines Ranking, FEI World Cup, Ranking Cavaliada Tour
18:00 – CSI4*-W [12] ostatniej szansy
 
 
Piotr Mazurek - złoty medalista HPP w Powożeniu
 
 
ARENA B (Pawilon 7A)
 
28 LISTOPADA (środa)
13:00 – CPEDI2* – Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu – program drużynowy
 
29 LISTOPADA (czwartek)
08:00 – CAVALIADA Youngster Cup [YH1] dwufazowy
12:00 – CSI1* – [OS1] Mała Runda, na punkty i czas
16:15 – CSI1*- [OS2] Duża Runda, dwufazowy
19:30 – CPEDI2* – Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu – program indywidualny
 
30 LISTOPADA (piątek)
8:00 – CAVALIADA Youngster Cup,[YH2] na punkty i czas
10:45 – Pokazy PZHK i KOWR
12:30 – CPEDI2* – Halowy Puchar Polski w Paraujeżdżeniu – program freestyle, konkurs finałowy
16:00 – CSI1* [OS3] Mała Runda, na punkty i czas
19.45 – CSI1* [OS4] Duża Runda, na punkty i na czas
 
1 GRUDNIA (sobota)
08:00 – Dressage Cup [1] CDN
11:00 – Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem
13:00 – Pokazy organizowane przez PZHK i KOWR
15:30 – CAVALIADA Youngster Cup [YH3] dwufazowy
18:45 – CSI1* [OS5] Mała Runda, na punkty i czas
 
2 GRUDNIA (niedziela) 
8:00 – Dressage Cup [2] CDN
9:45 – Zawody w Woltyżerce sportowej
12:00 – Pokazy organizowane przez PZHK i KOWR
13:00 – Zawody w Woltyżerce sportowej – dekoracja
13:15 – Pokazy organizowane przez PZHK i KOWR
15:15 – CSI1* [OS6] Finał Dużej Rundy, dwufazowy
 
 
 
 
Przydatne linki:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography
 
 
 
 

 

 

 

Inspiracje

Facebook