Fantastyczna obsada Indoor Brabant 2018!

Data publikacji: 2018-03-07
Jur Vrieling & Glasgow van't Merelsnest  fot. Oliwia Chmielewska
W 's-Hertogenbosch wystartuje m.in. drużynowy Mistrz Świata 2014 - Jur Vrieling

 

Znakomicie zapowiadają się zawody jeździeckie Indoor Brabant, które w dniach od 8 do 11 marca będą odbywać się w holenderskim 's-Hertogenbosch. Chęć rywalizacji w 51. edycji "Dutch Masters" zgłosili czołowi zawodnicy skoków i ujeżdżenia z całego świata.

I tak w gronie dresażystów, którzy w Den Bosch powalczą o kolejne punkty rankingowe PŚ (CDI-W), znajdują się m.in. Edward Gal (NED), Isabell Werth (GER) czy Jessica von Bredow-Werndl (GER), natomiast w grupie skoczków (CSI5*) m.in. ubiegłoroczny zwycięca Grand Prix - Leopold van Asten (NED), Mistrz Świata 2014 - Jeroen Dubbeldam (NED), brązowy medalista IO Rio de Janeiro - Eric Lamaze (CAN), multimedalista ME - Marcus Ehning (GER), Mistzr Europy 2009 - Kevin Staut (FRA), wicelider rankingu światowego - Harrie Smolders (NED) czy wreszcie jedyny w historii zdobywca Rolex Grand Slam of Showjumping - Scott Brash (GBR).

Warto dodać, że w tym roku międzynarodowe zawody skokowe w 's-Hertogenbosch debiutują w roli organizatora jednego z etapów Rolex Grand Slam of Shwojumping. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ

 

Listy zgłoszonych zawodników i koni 

 

 

tekst: Equista.pl, fot. Oliwia Chmielewska (archiwum)