LGCT Mexico City 2017 - czas start!

Data publikacji: 2017-04-06
LGCT Mexico City 2017 fot. Stefano Grasso

 

Na to wydarzenie czeka wielu kibiców konkurencji skoków przez przeszkody. Już dziś w stolicy Meksyku - Mexico City ruszy kolejny, jedenasty sezon Longines Global Champions Tour. Ten prestiżowy cykl międzynarodowych zawodów skokowych na stałe wpisał się jeździeckiego kalendarza, co więcej - z każdym sezonem jego organizatorzy wprowadzają zmiany i innowacje niespotykane dotychczas w innych wydarzeniach hippicznych. 

W bieżącym sezonie zaplanowano rozegranie aż 15 etapów LGCT, szczegółowy kalendarz można znaleźć TUTAJ, a obok rywalizacji w ramach Longines Global Champions Tour będzie się toczyła walka również w konkursach drużynowych, w ramach Global Champions League. Mexico City będzie po raz pierwszy w historii gospodarzem zawodów inauguracyjnych. W ostatnich latach ten zaszczyt przypadał w udziale bajecznie pięknej plaży w Miami Beach.

Swój udział w pierwszym etapie LGCT i GCL 2017 zadeklarowali m.in. Bertram Allen (IRL), Christian Ahlmann (GER), Simon Delestre (FRA) czy Roger Yves Bost (FRA). Najważniejszy konkurs zawodów - Grand Prix LGCT of Mexico odbędzie się w sobotę, 8 kwietnia o godzinie 23.00 polskiego czasu. 

 

W Meksyku wystartuje m.in. ubiegłoroczny zwycięzca Grand Prix - Roger Yves Bost (FRA)

 

 

 

Przydatne linki:

 

VDL Groep Arera C z luzaczką podczas przeglądu weterynaryjnego

 

 

fot. Stefano Grasso/LGCT

 

Inspiracje

Facebook

Instagram