II Krakowski Pokaz Koni Arabskich i Aukcja Koni Arabskich, 8-10.09.2017 KJK Szary Michałowice

Data publikacji: 2017-03-08
Pokaz Arabski Kraków 2017

 

Choć sezon imprez jeździeckich na świeżym powietrzu na dobre rozpocznie się wiosną to wielu organizatorów zapowiada je z dużym wyprzedzeniem. Tak jest m.in. w przypadku stosunkowo młodego, bo organizowanego po raz drugi Krakowskiego Pokazu Koni Arabskich, który w tym roku odbędzie się w podkrakowskich Michałowicach (KJK Szary) w dniach od 8 do 10 września. 

Organizatorzy - Anna Stojanowska, Jerzy Białobok i Barbara Mazur, zachęceni ciepłym przyjęciem pierwszej edycji imprezy, postanowili nie tylko kontynuować, ale również rozwinąć jej ideę dopisując do programu aukcję koni. 

Zapraszamy wszystkich hodowców, właścicieli i miłośników najpiękniejszych koni na świecie do udziału w dwóch wydarzeniach poświęconych koniom arabskim, które będą miały miejsce na terenie Klubu Jazdy Konnej „Szary” w Michałowicach pod Krakowem II Krakowskiego Pokazu Koni Arabskich (afiliowanego przez ECAHO w randze C-National) – w dniach 8-10 września 2017 (piątek-sobota-niedziela) i Aukcji Koni Arabskich – w dniu 10 września 2017 (niedziela) - czytamy w oficjalnym komunikacie na stronie www wydarzenia.

 

Przydatne linki:

 

 

 

fot. materiały prasowe