Jessica von Bredow-Werndl - bez siodła, bez wędzidła!

Data publikacji: 2016-11-13
Jessica von Bredow-Werndl & Unee BB fot. Dirk Caremans
 Jessica von Bredow-Werndl & Unee BB, ME Aachen 2015, fot. Hippo-Foto Dirk Caremans/FEI
 

Jessica von Bredow-Werndl utalentowana zawodniczka konkurencji ujeżdżenia i ambasadorka marki Hermes chętnie dzieli się "zakulisowymi" materiałami ze swojej pracy. Zarówno na facebooku jak i instagramie amazonki znajdziemy piękne zdjęcia i filmy stworzone w Aubenhausen gdzie na co dzień stacjonuje i trenuje. 

Jessica wielokrotnie udowadniała, że praca z koniem ujeżdżeniowym nie musi ograniczać się do treningów w hali. Zawodniczka chętnie trenuje nie tylko na pięknym, zewnętrznym czworoboku, ale często pracuje także w terenie - wielu z nas na pewno widziało piękny film Jessici i jej podstawowego konia - Unee BB zrealizowany przez markę Hermes, a nakręcony na śniegu

 

 Jessica & Zaire - spacer po lesie

 

Dziś zawodniczka kolejny raz pokazała, że więź jaka łączy ją z Unee jest niezwykła. Na fanpage'u Jessici możemy zobaczyć krótki film z treningu... na oklep z wykorzystaniem ogłowa bezwędzidłowego! Widać, że i koń i amazonka mają z tej pracy dużo radości :) Zresztą zobaczcie sami!

 

Jessica & Unee BB - bez siodła i bez wędzidła 

 

 

Podstawowy koń Jessici von Bredow-Werndl, widoczny na filmie Unee BB (Gribaldi x Dageraad) ma w tej chwili 15 lat. Co ciekawe pochodzi on po trakeńskim Gribaldi, a więc po tym samym reproduktorze co inny słynny dresażysta - Totilas. W 2016 roku Jessica i Unee zajęli 3. miejsce w Finale Pucharu Świata w Goteborgu, a rok wcześniej razem z drużyną niemiecką wywalczyli brązowy medal Mistrzostw Europy, Aachen 2015.