Cavaliada Tour 2015/2016: Paweł Warszawski ambasadorem Claas Eventing Tour

Data publikacji: 2015-10-01
Paweł Warszawski ambasadorem Claas Eventing Tour 2015/2016

 

Organizatorzy największego polskiego jeździeckiego cyklu - Cavaliada Tour, ogłosili niedawno, że w sezonie 2015/2016 wystartuje Claas Eventing Tour, czyli zawody w WKKW w hali! Teraz wiemy już, że ambasadorem tych rozgrywek będzie utalentowany zawodnik młodego pokolenia - Paweł Warszawski.

 

Mam nadzieję, że WKKW spotka się z tak samo dużym aplauzem w Lublinie i Warszawie, jak to miało miejsce rok temu w Poznaniu. Dla zawodników to będzie niesamowite przeżycie – komentuje Paweł Warszawski.

Powołanie przez nas ambasadora marki CLAAS Eventing Tour było dla nas istotne i od razu pomyśleliśmy o Pawle Warszawskim – utalentowanym zawodniku, który wielokrotnie udowodnił, że jest najlepszy w swojej klasie – tak mówi o decyzji wyboru ambasadora Tomasz Kobierski, wiceprezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Paweł Warszawski urodził się w 1981 r., a karierę rozpoczynał w klubie Gabon Walewice. W 1998 i 1999 r. razem z polską ekipą zdobywał medale Mistrzostw Europy Juniorów. Reprezentował Polskę także na MEMJ i MES. W tym roku, startując na og. Huzar, wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski, a w grudniu 2014 r. złoty medal Claas Halowego Pucharu Polski.

 

żrodło: Cavaliada, grafika: equista, fot. Aleksandra Ziętak

 

Inspiracje

Facebook

Instagram