Polska Liga Jeździecka ZO-B*** 16-19.07.2015 Jakubowice

Data publikacji: 2015-07-16
Piotr Morsztyn & Osadkowski Van Halen fot. Oliwia Chmielewska

 

Dziś w południe (16.07), na terenie KJ Osadkowski ruszają kolejne zawody zaliczane do klasyfikacji Polskiej Ligi Jeździeckiej (PLJ) - ZO-B3* Jakubowice. Tydzień temu w Machnicach najlepszy okazał się Kamil Grzelczyk startujący na Wibaro. W Jakubowicach, o kolejne punkty rankingowe powalczy 270 koni emocji więc z pewnością nie zabraknie. 

 

 

Zawodnicy

Frekwencja na zawodach organizowanych przez KJ Osadkowski jest zawsze bardzo duża. Do Jakubowic przyjechali m.in. Jarosław Skrzyczyński, Maksymilian Wechta, oraz Andrzej Opłatek.

 

Program

Rywalizacja będzie przebiegać w czterech rundach - brązowej, srebrnej, złotej oraz diamentowej. W nich zawodnicy będą zbierać kolejne punkty do rankingu PLJ. Poza tym organizatorzy przewidzieli rozegranie konkursów dodatkowych: kwalifikacyjnych do MPMK (konie cztero i pięcioletnie) oraz konkursu drużynowego. 

Pula nagród pieniężnych ZO-B3* przekracza 60 000 złotych! Wstęp dla publiczości jest bezpłatny!

 

Wyniki

Wyniki zawodów ZO-B3* Jakubowice można śledzić na żywo za pośrednictwem portalu zawodykonne.com

 

Transmisje - TV i "online"

Zawody będą transmitowane na żywo w internecie oraz telewizji. W sobotę i niedzielę transmisję online będzie realizował "Świat Koni". Niedzielne Grand Prix zostanie "na żywo" wyemitowane na antenie TVP Sport. Początek transmisji o godz. 13.25.

Więcej informacji o lipcowych zawodach można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej KJ Osadkowski - tutaj.

 

 

źródło: materiały prasowe, fot. Oliwia Chmielewska/equista.pl

 

Inspiracje

Facebook

Instagram