Nowa lokalizacja Cavaliada Tour 2021/2022!

Data publikacji: 2021-09-03
Ergo Arena, fot. www.facebook.com/ergoarena


Organizator Cavaliady złożył już niezbędną dokumentację do Polskiego Związku Jeździeckiego, a we wniosku o zgodę na przeprowadzenie tych halowych zmagań w powożeniu, ujeżdżeniu, WKKW i skokach przez przeszkody pojawiła się nowa lokalizacja. Któremu nowemu miastu przyznano zaszczytną rolę gospodarza Cavaliady


Oficjalny plakat wydarzeniaNadchodząca edycja Cavaliady będzie pełna niespodzianek! Nowy sezon wystartuje już w listopadzie, przy czym gospodarzem wielkiego otwarcia będzie Warszawa, która dotąd zamykała kalendarz zmagań. W połowie grudnia rywalizacja przeniesie się do Poznania, a w styczniu przyjdzie czas na debiut nowej lokalizacji. Cavaliadowe zawody po raz pierwszy odbędą się na terenie hali widowiskowo-sportowej ERGO Arena, położonej na granicy dwóch miast, tzn. Sopotu i Gdańska. Miejsce z pewnością przypadnie do gustu zarówno zawodnikom, jak i publiczności, ponieważ to sprawdzony organizator wielu imprez sportowych w najróżniejszych dyscyplinach (m.in. hokej, siatkówka, sporty walki, piłka ręczna czy windsurfing), koncertów, dużych spotkań biznesowych, bankietów i wielu innych. Nowoczesna konstrukcja obiektu pozwoliła na przygotowanie aż 15 tys. miejsc dla widzów, a sam budynek jest też w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W przypadku lutowego finału Cavaliady 2021/2022 również nie zabraknie zmian – gospodarzem wydarzenia będzie Kraków, który tym razem zadebiutuje w roli organizatora tej ostatniej i najważniejszej rozgrywki sezonu. Zakup biletów będzie możliwy już od połowy września, wtedy też rozpocznie się rekrutacja w ramach Programu Wolontariat.


Ilona Janas (POL) & Zi-Zi TopCAVALIADA TOUR  2021/2022 


Warszawa – Centralny Ośrodek Sportu Torwar, 11-14 listopada 2021 r. 

Poznań – Międzynarodowe Targi Poznańskie, 16-19 grudnia 2021 r. 

Sopot – ERGO Arena, 20-23 stycznia 2022 r. 

Kraków – TAURON Arena, 17-20 lutego 2022 r. | FINAŁ 


Kullo Kender (EST) & ArtasTen sezon będzie niezwykły również z powodu obchodów 10-lecia istnienia Cavaliady Tour, dlatego tym bardziej warto śledzić kolejne informacje na temat zawodów! SPRZEDAŻ BILETÓW na Cavaliadę w Warszawie i Poznaniu ruszy już 15 września o godz. 12:00, a w przypadku zawodów w Sopocie i Krakowie taka możliwość zostanie uruchomiona w październiku. Warto też dodać, że na przewidzianą pulę biletów – zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w związku z wystąpieniem stanu epidemii–  składają się wejściówki dla osób w pełni zaszczepionych przeciwko COVID-19 oraz osób niezaszczepionych. Bilety będzie można kupić jedynie za pośrednictwem platformy www.tobilet.pl.

tekst i opracowanie: equista.pl, rendery: Ergo Arena Gdańsk/materiały prasowe, Dava Palej Timeless Photography