Wystawa Fotograficzna - STADO, 12.06-31.07.2015, Toruń

Data publikacji: 2015-03-26
Stado - baner

 

Za dwa miesiące, dokładnie 12 czerwca Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży (MCSM) w Toruniu odbędzie się wernisaż I Ogólnopolskiej Wystawy Fotograficznej 'STADO'. Na wystawie zostaną zaprezentowane prace około 30 fotografów, którzy na codzień zajmują się właśnie fotografią hippiczną.

Organizatorami wydarzenia są Watch Me i Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży, a patronem medialnym - Equista. Gościem specjalnym wernisażu będzie znany aktor - Bogusław Linda.

STADO to inicjatywa "oddolna". Jej pomysłodawczynią jest zawodniczka konkurencji west i fotografka - Dominika Dubowik, która zapytana o wystawę powiedziała nam: Pomysł powstał po założeniu grupy fotograficznej i zorganizowaniu pierwszej integracji. Pomyślałam wtedy, że skoro zrzeszamy się 'w sieci' i spotykamy się wspólnie na plenerach to brakuje nam już tylko wystawy. Mnóstwo pięknych zdjęć 'marnuje się' nie wychodząc poza wąski światek jeździecki a zasługują one na szerszą publikę, stąd 'szalony' pomysł na zorganizowanie wystawy.

Wystawę będzie można odwiedzić do końca lipca 2015 roku. Wstęp wolny, szczegółowe nformacje podamy wkrótce. Zapraszamy już teraz!

 

Termin: 12.06-31.07.2015

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży,
                  Dawne Młyny Toruńskie ul. Łokietka 3, Toruń

Bilety: wstęp wolny

 

Stado wystawa fotografii

 

źródło: materiały prasowe, fot. Katarzyna Okrzesik-Mikołajek