CSI2* Bogusławice 2021: Mistrzowie na starcie!

Data publikacji: 2021-04-27
CSI2* Bogusławice 2021, fot. Stado Ogierów Bogusławice


Do udziału w międzynarodowych zmaganiach
CSI2* Bogusławice (29 kwietnia-2 maja) zakwalifikowano szereg świetnych skoczków – na starcie pojawią się m.in. Daria Kobiernik (POL) czy Jacek Zagor (POL) – co gwarantuje mnóstwo sportowych emocji! Zmagania będą musiały odbyć się bez udziału publiczności, lecz organizator zaprosił wszystkich zainteresowanych do wspólnego oglądania transmisji. Gospodarzem wydarzenia jest Stado Ogierów w Bogusławicach (Bogusławice 58, 97-320 Wolbórz), a poniżej można znaleźć m.in. listę zawodników i koni. 


CSI2* Bogusławice to międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody, podczas których uczestnicy rywalizują w konkursach o różnym stopniu trudności, w tym również w zmaganiach z możliwością zdobycia punktów do światowego rankingu FEI. W tym roku na starcie pojawią się m.in.: Antoni Strzałkowski (POL) – triumfator IV Memoriału Marcina Klupsia (2020), Jacek Zagor (POL) i Adam Grzegorzewski (POL) – najwyżej uplasowani Polacy w niedawnym konkursie Grand Prix CSI2* Zielona Góra (2021), Monika Grundkowska (POL) – złota medalistka Mistrzostw Polski w kat. Młodzi Jeźdźcy (2019), Daria Kobiernik (POL) – zwyciężczyni m.in. Grand Prix PLJ w Bogusławicach (2020), Kamil Grzelczyk (POL) – mistrz Polski (2016)


Aktualnie obowiązujące obostrzenia niestety nie zezwalają na możliwość wpuszczenia publiczności na teren zawodów, dlatego organizator zapowiedział przygotowanie transmisji online. 
Przydatne linki:

Strona internetowa zawodów CSI2* Bogusławice

Facebookowy profil Stada Ogierów w Bogusławicach 

Lista przyjętych zawodników i koni

Wyniki na żywo

Strona wydarzenia na Facebooku  
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Stado Ogierów w Bogusławicach