Szkolenie: Klinika z Andreasem Ostholtem 27.02-1.03.2015 Józefin

Data publikacji: 2015-02-27
Szkolenia

 

27  lutego przyjedzie do Polski Andreas Ostholt. Mistrz Niemiec, dziesiąty jeździec ostatnich Mistrzostw Świata, trzykrotny uczestnik finału Pucharu Świata. Na co dzień stacjonuje w Warendorfie – niemieckim centrum wyszkolenia jeździeckiego. Zna i sam stosuje metody treningu najlepszych jeźdźców na świecie, do tego doskonale potrafi tę wiedzę przekazać.

 

Andreas Ostholt, fot. Katarzyna Boryna

 

 

W trakcie trzech dni, Andreas poprowadzi cztery treningi. Skupi się na skokach przez przeszkody i na ujeżdżeniu do skoków. Każdy z jeźdźców będzie mógł liczyć na indywidualne podejście. Na koniec dostanie też zalecenia odnośnie samodzielnych treningów. Zachęcamy do zabrania ze sobą trenerów. Klinika będzie idealnym wstępem do zbliżającego się sezonu otwartego.

Kliniki nie można przegapić także ze względu na cześć teoretyczną. Andreas poprowadzi dwa wykłady. Pierwszy o przygotowaniu kondycyjnym koni do sezonu. Drugi o utrzymaniu formy w trakcie sezonu i przygotowaniu jej na najważniejszy start. Poda przykładowe plany treningowe, w zależności od wieku konia i konkursów do których jest przygotowywany. Wykłady będą skierowane zarówno do skoczków, jak i wkkw'istów. Zawodnicy ujeżdżenia też znajdą coś dla siebie. 

Konsultacje mają status szkolenia licencyjnego PZJ. Organizatorem kliniki jest Fundacja Horsesport.  Sobota i niedziela jest otwarta dla publiczności. 

 

źródło: horsesport.pl, fot. Katarzyna Boryna