Cracovia Szary Equestrian Show 2019: Lista konkursów i propozycje

Data publikacji: 2019-10-09
Cracovia Szary Equestrian Show 2019: Lista konkursów i propozycje
Kamil Grzelczyk (POL) & Wibaro


Jesień w pełni, dlatego powoli musimy zacząć przestawiać się na zawody halowe – jedną z propozycji są zmagania Cracovia Szary Equestrian Show, które odbędą się za kilka dni w ośrodku KJK Szary Michałowice (ul. Parkurowa 3, 32-091 Michałowice). 4. edycja zawodów kusi zróżnicowanym programem, wysoką pulą nagród, konkursami zaliczanymi do światowej klasyfikacji Longines Rankings oraz nowościami! Anna Maria Kuhlmann (GER) & Artuur JH Z
Cracovia Szary Equestrian Show podzielono na części: I tura odbędzie się w dniach od 17 do 20 października, a II tura od 24 do 27 października. Zaplanowano następujące konkursy: 

  • CSI1* – o wys. przeszkód od 110 do 135 cm
  • CSIYH1* – przeznaczone dla koni 5-, 6- i 7-letnich
  • CSI2* – o wys. przeszkód od 135 do 145 cm (w tym 4 konkursy zaliczane do LR). Łączna pula nagród wyniesie niemal 600 tys. zł, co z pewnością przyciągnie wielu świetnych zawodników. Warto też wspomnieć o nowościach! Pierwsza z nich dotyczy konkursów zaliczanych do LR – od teraz skoczkowie będą mieli możliwość startu na 2 koniach. Druga dotyczy pachnącej nowością stajni w KJK Szary – obiekt wybudowano z drewna, a w każdym boksie zamontowano m.in. automatyczne poidła. 


Obecnie organizator czeka na zgłoszenia od zawodników – propozycje należy wysyłać na zgloszenia@pzj.pl. Dodajmy, że nie ma konieczności posiadania paszportu FEI, wystarczy ten ogólnopolski. Propozycje są dostępne TUTAJ.Przydatne linki:


Strona internetowa KJK Szary

KJK Szary na Facebooku

Cracovia Szary Equestrian Show na Facebooku

 
 
 
 
 
tekst i opracowanie: equista.pl, fot. Dava Palej Timeless Photography